3 مناظره از 5 مناظره تلویزیونی مختص مسایل اقتصادی و سرفصل های برنامه هفتم است

جبلی پیش از آغاز مناظره تلویزیونی؛

3 مناظره از 5 مناظره تلویزیونی مختص مسایل اقتصادی و سرفصل های برنامه هفتم است

رییس رسانه ملی گفت:در 5 مناظره پیش رو 3 مناظره مختص مسایل اقتصادی و سرفصل های برنامه هفتم است.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری هیاهو، پیمان جبلی رییس سازمان صدا و سما عصر امروز پیش از آغاز مناظره ها در حضور نامزدهای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: در 5 مناظره پیش رو 3 مناظره مختص مسایل اقتصادی و سرفصل های برنامه هفتم است.

رییس رسانه ملی گفت: دوره قبل انتخابات ریاست جمهوری 3 مناظره برگزار شد، در این دوره 2 مناظره به تعداد مناظره ها اضافه شده است، که سه مناظره درباره مسایل اقتصادی و مبتنی بر سرفصل های برنامه هفتم توسعه است.

اولویت صداوسیما مشارکت حداکثری در انتخابات

رییس سازمان صداوسیما عنوان کرد: ما در فاصله کمتر از 10 روز از برگزاری دو نظرسنجی که قبل از شهادت و بعد از این حادثه دردناک اتفاق افتاد ما شاهد افزایش 12 درصدی مشارکت در انتخابات ریاست جمهوری بودیم. 

وی افزود: اولویت اصلی و قطعی زمینه سازی برای مشارکت حداکثری مردم قرار دادیم. در کنار این هدف اصلی فرصت های برابر تبلیغاتی را طراحی کردیم و در اختیار نامزدها قرار بگیرد.

جبلی خاطرنشان کرد: سعی کردیم فرصت های برابر تبلیغاتی را در رسانه ملی طراحی کنیم و در اختیار نامزدهای محترم قراربگیرد که زمینه برگزاری انتخاباتی با رقابت پردستاورد، پرشکوه و با مشارکت بالا و حماسه ساز باشد، همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند مکمل حماسه بدرقه شهدای عزیزمان و رییس جمهوری شایسته، فعال، پرکار و آگاه و معتقد به مبانی انقلاب باشد؛ در نتیجه این رقابت سالم انتخاب خواهد شد.

وی ادامه داد: تلاش می کنیم در عرصه بین المللی هم، انتخابات مردم سالاری دینی به عنوان پدیده بدیع و منحصر به فرد نهادینه شده در نظام مقدس جمهوری اسلامی را در برابر دیدگان جهانیان قرار خواهد داد. صدا و سیما در آماده سازی برنامه ها و زیرساخت ها همه امکانات و ظرفیت های خود را با رویکرد تحولی با همکاری و استعانت از نخبگان، اندیشکده ها، مراکز معتبر پژوهشی کشور، دانشگاه ها و به ویژه با اتکا به افکارسنجی از مردم طراحی کرده و بر اساس این مقدمات، بررسی ها، مطالعات و همفکری ها شود.

جبلی تصریح کرد: اطمینان داریم از امشب میلیون ها چشمی که نظاره گر مناظره های انتخاباتی نامزدها خواهند بود و شاهد رقابتی سالم، اخلاق مدار و آگاهی بخش باشند و این برنامه ها الگو و سرمشق خوبی برای آحاد جامعه و ترسیم یک الگوی سالم و اسلامی اخلاق رقابتی باشد. از حضور نامزدها در رسانه ملی تشکر می کنم امید است برنامه مناظره اول مورد توجه مردم قرار بگیرد.

ترتیب صندلی نامزدهای ریاست جمهوری مشخص شد

در این برنامه طبق قرعه کشی به ترتیب علیرضا زاکانی در صندلی شماره پنج، مسعود پزشکیان در صندلی شماره سه، سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی در صندلی شماره یک، محمدباقر قالیباف در صندلی شماره دو، حجت الاسلام پورمحمدی در صندلی شماره شش و سعید جلیلی در صندلی شماره چهار  حضور خواهند داشت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "3 مناظره از 5 مناظره تلویزیونی مختص مسایل اقتصادی و سرفصل های برنامه هفتم است" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "3 مناظره از 5 مناظره تلویزیونی مختص مسایل اقتصادی و سرفصل های برنامه هفتم است"، کلیک کنید.