2 امدادگر در میان شهدای فلسطینی حمله صهیونیست ها به رفح

2 امدادگر در میان شهدای فلسطینی حمله صهیونیست ها به رفح

منابع خبری از شهادت شماری از شهروندان فلسطینی از جمله 2 امدادگر و زخمی شدن چند تن دیگر در حمله جنگنده های رژیم اشغالگر به شهرهای غزه و رفح واقع در مرکز و جنوب نوار غزه خبر دادند.

به گزارش هیاهو، منابع محلی گزارش دادند که درپی هدف قرار دادن منزل خانواده «الحتو» در نزدیکی مدرسه الزهراء در شرق شهر رفح چندین تن شهید و زخمی شدند و در نتیجه بمباران منزلی در محله «تل السلطان» در غرب رفح نیز سه تن شهید شدند.

براساس گزارش خبرگزاری فلسطینی «سما»، وزارت بهداشت غزه اعلام کرد که 2 تن از کادر امدادی وابسته به هلال احمر در نتیجه هدف قرارگرفتن یک دستگاه آمبولانس توسط اشغالگران صهیونیست در محله تل السلطان در غرب رفح به شهادت رسیدند.

در همین راستا، منابع پزشکی نیز اعلام کردند که از ساعات اولیه صبح امروز (پنجشنبه) درنتیجه بمباران های بی وقفه نیروهای رژیم صهیونیستی به شهر رفح 21 تن به شهادت رسیدند.

رژیم اشغالگر پس از آنکه سه شنبه 18 اردیبهشت گذرگاه مرزی رفح را اشغال و جریان ورود کمک ها به نوار غزه را متوقف کرد، قصد دارد به جنگ نسل کشی، قحطی و محاصره فلسطینی ها در غزه ادامه دهد.

ارتش رژیم صهیونیستی با اشغال گذرگاه رفح، گذرگاه زمینی اصلی در نوار غزه را که کمک ها از طریق آن وارد این باریکه می شد، بست؛ اقدامی که خطر تشدید فاجعه انسانی به ویژه به دلیل کمبود مواد غذایی و سوخت را به همراه دارد.

ارتش رژیم صهیونیستی با ادعای از بین بردن تیپ های حماس حمله زمینی در رفح را آغاز کرد، اما امروز علی رغم گذشت بیش از 20 روز از ورود به این منطقه در جنوبی ترین نقطه نوار غزه، راه به جایی نبرده و تنها دستاورد آن، تلفات سنگین در نتیجه عملیات های مقاومت و کشته شدن چند اسیر صهیونیست در نتیجه حملات هوایی به رفح بوده است.

پایان خبر هیاهو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "2 امدادگر در میان شهدای فلسطینی حمله صهیونیست ها به رفح" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "2 امدادگر در میان شهدای فلسطینی حمله صهیونیست ها به رفح"، کلیک کنید.