130 پرونده واحدهای تولیدی تعطیل لرستان در حال پیگیری است – خبرگزاری هیاهو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار هیاهو، فرهاد زیویار امروز سه شنبه در جلسه قرارگاه رفع موانع تولید با اشاره به مفهوم قرارگاه، اظهار داشت: هدف تشکیل قرارگاه در نهایت، حل مشکلات مردم است و اگر مسیولین به صورت قرارگاهی در کنار هم باشند با همدلی فراتر از مسیولیت و وظایف سازمانی عمل می کنند.

وی عنوان انقلاب شکوهمند اسلامی امروز به عنوان یک حرم قلب ملت ها را به خود جذب کرده و به عنوان الگوی کشورهای منطقه است.

استاندار لرستان با اشاره به کارهای اساسی که در استان لرستان در این دوره انجام شده است، گفت: باید قدردان دست اندرکاران دوره های قبل از خود باشیم؛ اما در این دوره علی رغم محدودیت های بین المللی در استان کارهای اساسی زیادی انجام شده است.

زیویار با بیان اینکه منابع مالی استان 50 هزار میلیارد تومان است، گفت: مصارف ما 60 هزار میلیارد تومان است که این موضوع به دوندگی و تلاش فراوانی نیاز داشته است و اینکه نسبت به سهمیه استانی 10 هزار میلیارد تومان سبقت گرفته ایم حاصل تلاش و کوشش همه مسیولان است.

وی گفت: بروجرد از نظر تسهیلات تبصره ای جلوتر از همه شهرستان های استان است؛ چون وضعیت مناسبی در زمینه صنایع و حرف دارد و زیرساخت های آن فراهم شده که این موضوع به زمان حال مربوط نمی شود.

استاندار لرستان، افزود: حدود 150 واحد تعطیل داشته ایم که به چرخه تولید پیوسته اند و 130 پرونده در حال پیگیری است که پس از رفع مشکلات اداری قضایی و تسهیلاتی حتماً وضعیت مناسب تری پیدا خواهند کرد.

زیویار، شهرستان بروجرد را قطب اصلی صنعت استان نامید و گفت: برای رفع مشکلات پیچیده و چندوجهی صنایع در خدمت عزیزان هستیم و کمیته های مختلفی به این منظور در استان تشکیل شده است.

وی تصریح کرد: اگر قدمی در راستای توسعه صنایع استان و شهرستان بروجرد برداشته شده است به خاطر همدلی و همراهی مسیولین بوده است و لازم است ظرفیت های ملی استانی و شهرستانی در کنار هم قرار بگیرند تا فرایند توسعه انجام پذیرد.

استاندار لرستان، افزود: گاهی ممکن است سرعت سیستم اداری و بروکراسی به اندازه تعصب مدیران نباشد و اگر شده لازم است نامه ها و کارهای اداری را خودمان ببریم و کمک کنیم تا شرایطی ایجاد شود تا مردم امیدوار شوند و قدر داشته های خود و موقعیت هایی را که نظام فراهم کرده است بدانند و قدر مناسبت هایی مثل پیروزی نظام مقدس و صیانت از آن و ایجاد شرایط لازم برای حضور در صحنه های مختلف و خاصا در صحنه های سیاسی، چون تاثیر این حضور کاری تر از بخش های نظامی و اقتصادی است تا در انتخابات 11 اسفند وعده حضور همه ما باشد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "130 پرونده واحدهای تولیدی تعطیل لرستان در حال پیگیری است – خبرگزاری هیاهو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "130 پرونده واحدهای تولیدی تعطیل لرستان در حال پیگیری است – خبرگزاری هیاهو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.