100 درصد جمعیت پارس آباد از نعمت گاز برخوردار هستند – خبرگزاری هیاهو | اخبار ایران و جهان

جابر جهان بین در گفت و گو با خبرنگار هیاهو، با اشاره به اینکه 100 درصد جمعیت شهرستان پارس آباد از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند، اظهار کرد: همزمان با دهه فجر و افتتاح پروژه گازرسانی به قشلاق شیرین مصیب از توابع بخش اسلام آباد شهرستان پارس آباد، در حال حاضر این شهرستان به لیست مناطق سبز گازرسانی کشور اضافه شد.

وی با اشاره به اینکه دهه فجر، بهترین فرصت برای بیان خدمات نظام و دولت است، گفت: بهره مندی صددرصدی جمعیت شهرستان پارس آباد از گاز طبیعی نشانگر نگاه ویژه دولت خدمتگزار است و همه این امکانات مدیون خون پاک شهداست.

فرماندار شهرستان پارس آباد با اشاره به اینکه بر اساس فرمایش امامین انقلاب، مردم ولی نعمتان این انقلاب هستند، افزود: امروز به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی، خدمت صادقانه به مردم در سرلوحه کار تمامی مسیولان و کارگزاران قرار دارد.

جهان بین تصریح کرد: خط لوله جدید انتقال گاز به این شهرستان با اعتبار بالغ بر 1,200 میلیارد تومان با شدت و سرعت در حال اجراست و ظرفیت گاز شهرستان را تا دو برابر افزایش خواهد داد و نیاز آتی توسعه صنعت و کشاورزی و گلخانه های شهرستان را به صورت کامل پوشش خواهد داد.

رییس شورای اداری شهرستان پارس آباد خاطرنشان کرد: همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی 97 پروژه و طرح سرمایه گذاری با اعتبار 920 میلیارد تومان درشهرستان پارس آباد افتتاح شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "100 درصد جمعیت پارس آباد از نعمت گاز برخوردار هستند – خبرگزاری هیاهو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "100 درصد جمعیت پارس آباد از نعمت گاز برخوردار هستند – خبرگزاری هیاهو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.