کنایه تند و تیز آتیلا حجازی به پرسپولیس

کنایه تند و تیز آتیلا حجازی به پرسپولیس

آفتاب نیوز :

آتیلا حجازی پس از بازی استقلال مقابل پیکان و از دست رفتن جام قهرمانی اظهار داشت: وقتی یک تا 4 هفته این اتفاقات بیفتد، می گوییم طبیعی است، اما زمانی که بیشتر می شود یک مقدار باید مسوولین و دست اندرکاران موشکافانه به مسایل رسیدگی کنند. ما نمی خواهیم کسی را متهم کنیم و همیشه می گفتیم اشتباهات سهوی است. همین بازی که امروز گذشت را دیدیم که کارشناسان حرف های دیگری زدند. امیدوارم دیگر این اتفاقات نیفتدما تیم مظلومی در فوتبال ایران هستیم.

وی در مورد اینکه در دنیا رسم است که به تیم قهرمان تبریک می گویند و آیا در فوتبال ایران طوری هست که استقلالی ها به پرسپولیس تبریک بگویند، گفت: تیمی که قهرمان می شود باید تبریک گفت و ما هم صد درصد تبریک می گوییم، اما ای کاش این قهرمانی یک مقدار قشنگ تر می شد. به هرححال مبارک شان باشد و امیدوارم هم استقلال و هم پرسپولیس در لیگ نخبگان که لیگ مهمی است، موفق باشند. این قول به هواداران داده می شود که یک تیم متفاوتی را فصل آینده شاهد خواهیم بود و دیگر خبری از مشکلات سابق نیست و اگر خودم باشم این نوید را می دهیم که یک تیم روایایی بسته خواهد شد.

مدیر تیم فوتبال استقلال در مورد اینکه شهریاری در کنار اعضای تیم حاضر شد و آیا حرف خاصی زدند، عنوان کرد: نه حرف خاصی نبود، چون صحبت ها قبلا شده بود و تبرکی گفتند. به هرحال نمی توان با یک سری از عوال جنگید. بچه ها تلاش شان را کردند، اما متاسفانه به چیزی که می خواستیم نرسیدیم.

برخی اشتباهات داوری نیازی به VAR ندارد و کاملا واضح است

حجازی در مورد اینکه آیا از اتفاقاتی که در این فصل افتاد، دلسرد شدید یا خیر، تاکید کرد: چرا وقتی اتفاقات تکرار شود می شود، خسته کننده می شود. بچه ها وقتی می خواستند وارد زمین شوند، خیلی شاداب نبودند. کادرفنی هم تلاش کرد آن ها را از لحاظ روحی روانی آماده کند و فقط فکرشان به بازی خودشان باشد. اما به هرحال فکر ها یک مقدار درگیر است.

وی در مورد اینکه زمان شما هم این همه اعتراض به داوری می شد یا خیر، تصریح کرد: به این شدت نبود که همه تیم ها به این شدت از داوری شاکی باشند. تا زمانی که VAR به فوتبال ایران نیاید، این اتفاقات همیشه می افتد و هیچ کاری نمی توان کرد.

نیاز اصلی استقلال تقویت تیم است

مدیر تیم فوتبال استقلال در مورد اینکه نیاز اصلی استقلال برای فصل بعد چیست، گفت: نیاز اصلی استقلال تقویت تیم است. مدیریت هلدینگ همه کار می کند و قرار است تیم خوبی برای فصل بعد لیگ برتر و لیگ قهرمانان بسته شود. 

وی در مورد اینکه لیست مازاد دارید یا خیر عنوان کرد: هنوز هیچ لیستی ورودی و خروجی نداشته ایم.

حجازی در مورد اینکه فکر نمی کنید داوران ما اشکالات فنی دارند، گفت: صحنه هایی که ما در رختکن دیدیم، احتیاجی واقعا به VAR ندارد و کاملا مشخص است. اگر ادعای حرفه ای بودن داریم که نیستیم، در شان فوتبال ایران نیست که در این ورزشگاه بخواهد بازی کند. وضعیت سرویس های بهداشتی را ببینید. اصلا قابل مقایسه با امارات، قطر و عربستان نیست. این ها باید درست شود. آیا فقط باید زمین درست شود؟ میکسدزون، اتاق داوران و ناظران باید درست باشد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کنایه تند و تیز آتیلا حجازی به پرسپولیس" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کنایه تند و تیز آتیلا حجازی به پرسپولیس"، کلیک کنید.