کاندیداهای ریاست جمهوری در مناظرات، طهارت سیاسی داشته باشند

کاندیداهای ریاست جمهوری در مناظرات، طهارت سیاسی داشته باشند

هیاهو/زنجان استاندار زنجان گفت: انتظار ما از کاندیداهای ریاست جمهوری این است که در صحنه مناظره‌ها، طهارت سیاسی داشته باشند و منافع ملی را به منافع شخصی ترجیح ندهند.

محسن افشارچی، امروز (شنبه ۲ تیرماه) در جلسه هماهنگی آیین گرامیداشت اربعین شهید جمهور و شهدای راه خدمت با گرامیداشت یاد خاطره این شهدا گفت: شهید رئیسی همواره منافع ملی کشور را به منافع شخصی خود ترجیح می‌داد.

وی با اشاره به اینکه طهارت سیاسی یکی از ویژگی‌های بازر شهید جمهور بود، گفت: انتظار ما از کاندیداهای ریاست جمهوری این است که در صحنه مناظرات، طهارت سیاسی داشته و منافع ملی را به منافع شخصی ترجیح ندهند و کسب رأی بیشتر دلیلی برای تخریب یکدیگر و اقدامات دولت خدمتگزار نباشد.

استاندار زنجان ادامه داد: شهید جمهور به فرموده مقام معظم رهبری خستگی‌ناپذیر بود. با روی کار آمدن دولت سیزدهم بسیاری از مشکلات معیشتی مردم با پایین آمدن نرخ تورم، احیای واحدهای تولیدی راکد، مشکلات مسکن، جذب سرمایه‌گذار داخلی و خارجی و کاهش نرخ بیکاری، حل شد.

وی با انتقاد از اینکه مبنای کسب رأی تعدادی از کاندیداهای این دوره از ریاست جمهوری، نادیده گرفتن تلاش‌های دولتمردان قبلی است، گفت: نظام جمهوری اسلامی علیرغم تحریم‌ها و فشارهای اقتصادی دشمنان، همچنان مقتدر و استوار ایستاده است. البته منکر وجود مشکلات در کشور نیستیم ولی باید روحیه امید در مردم را برای مشارکت حداکثری در انتخابات فراهم کنیم.

افشارچی با تاکید بر اینکه منش سیاسی شهید جمهور در جمهوری اسلامی بی‌سابقه بود، گفت: لازم است تا آیین گرامیداشت اربعین آیت‌الله رئیسی و شهدای خدمت با شکوه هر چه تمام و با همکاری دستگاه‌های اجرایی استان برگزار شود.

نماینده عالی دولت در استان تصریح کرد: از توان تمام دستگاه‌ها برای برگزاری این مراسم که روز پنج‌شنبه، ۷ تیرماه مصادف با سالروز شهادت شهید بهشتی در مصلای نماز جمعه خواهد بود، استفاده شود. در این زمینه کلیپ و مستندهای مرتبط با آیت‌الله رئیسی در سفر به استان زنجان تهیه شده که از طریق صدا و سیما و بیلبوردهای شهری به نمایش درآید.

پایان خبر هیاهو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کاندیداهای ریاست جمهوری در مناظرات، طهارت سیاسی داشته باشند" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کاندیداهای ریاست جمهوری در مناظرات، طهارت سیاسی داشته باشند"، کلیک کنید.