چرا این بازیگران مشهور از فیلم اخراج شدند؟/ عکس

به گزارش خبرگزاری هیاهو، بعد از تولید یک فیلم و انتشار آن، برای مخاطبان سخت است که بازیگر دیگری را به جای نقش های آن تصور کنند. با این حال، اخراج یا جایگزینی بازیگران در حین ساخت فیلم امر بسیار رایجی است.

به گزارش فرادید، بعد از تولید یک فیلم و انتشار آن، برای مخاطبان سخت است که بازیگر دیگری را به جای نقش های آن تصور کنند. با این حال، اخراج یا جایگزینی بازیگران در حین ساخت فیلم امر بسیار رایجی است.

یه روزه مو بکار؛ قسطی پرداخت کن (فقط تا پایان امروز)

تبلیغ

یه روزه مو بکار؛ قسطی پرداخت کن (فقط تا پایان امروز)

مشاهده

yn-ad

در ادامه از بازیگران مشهوری خواهیم گفت که از فیلم خود اخراج شدند.

کریستین بیل

چرا این بازیگران مشهور از فیلم اخراج شدند؟/ عکس

گرچه کریستین بیل ایفاگر نقش ماندگار و مشهورش در فیلم «روانی آمریکایی» (American Psycho) بوده است، اما کمتر کسی می داند که بیل یک بار از این فیلم اخراج شده بود. بیل ابتدا زمانی از نقش «پاتریک بیتمن» اخراج شد که لیوناردو دیکاپریو برای ایننقش انتخاب شد. اما با لغو حضور دیکاپریو در این فیلم، بیل به پروژه بازگشت.

کوین اسپیسی

چرا این بازیگران مشهور از فیلم اخراج شدند؟/ عکس

درام جنایی «تمام پول های جهان» (All the Money in the World) ریدلی اسکات، بازیگران بسیار شناخته شده ای داشت، از کریستوفر پلامر تا میشل ویلیامز و مارک والبرگ. در ابتدا نقش «ژان پل گتی» را در این فیلم را کوین اسپیسی ایفا کرده بود، اما بعد از آنکه کوین اسپیسی به تعرض جنسی متهم شد، کارگردان فیلم، ریدلی اسکات، تصمیم گرفت کریستوفر پلامر را جایگزین او کند. این اتفاق در حالی افتاد که فیلمبرداری سکانس های اسپیسی تموم شده بود و به همین دلیل تمامی سکانس های او دوباره و این بار با بازی پلامر ضبط شد.

ناتالی پورتمن

چرا این بازیگران مشهور از فیلم اخراج شدند؟/ عکس

ناتالی پورتمن از کودکی در برخی از بزرگ ترین پروژه های هالیوود حضور داشته است. او در سال 1996 به همراه لیوناردو دیکاپریو برای بازی در فیلم «رومیو+ژولیت» (Romeo+Juliet) انتهاب شد. با این حال، آن زمان دیکاپریو 21 ساله بود و پورتمن تنها 13 سال داشت. همین اختلاف سنی 8 ساله سبب شد سازندگان فیلم تصمیم بگیرند بازیگر بزرگ تری را جایگزین او کنند. این نقش در نهایت به کلر دینز رسید.

مگان فاکس

چرا این بازیگران مشهور از فیلم اخراج شدند؟/ عکس

مگان فاکس در 2 فیلم از مجموعه فیلم «تبدیل شوندگان» (Transformers) حضور داشت تا اینکه در حین ساخت فیلم سوم یعنی «نیمه تاریک ماه» (Dark of the Moon) از پروژه اخراج شد و رزی هانتینگتون – وایتلی جای او را گرفت. این اتفاق بعد از آن افتاد که فاکس در مصاحبه ای از کارگردان فیلم، مایکل بی انتقاد و او را با هیتلر مقایسه کرد.

ادوارد نورتن

چرا این بازیگران مشهور از فیلم اخراج شدند؟/ عکس

شخصیت سینمایی «هالک» با بازی مارک رافلو یکی از محبوب ترین شخصیت های دنیای سینمایی مارول است. با این حال، پیش از آنکه رافلو عهده دار ایفای این نقش شود، ادوارد نورتون در سال 2008 در فیلم «هالک شگفت انگیز» (The Incredible Hulk) نقش «بروس بنر» را بازی کرده بود. نورتون پیش از ساخت اولین فیلم «انتقام جویان» (Avengers) از این نقش کنار گذاشته شد، چون سازندگان فیلم معتقد بودند که او بازی خلاقانه ای که آن ها برای این شخصیت مدنظر داشتند را ندارد.

رایان گاسلینگ

چرا این بازیگران مشهور از فیلم اخراج شدند؟/ عکس

رایان گاسلینگ در ابتدا برای ایفای نقش «جک سالمون» در فیلم «استخوان های دوست داشتنی» (The Lovely Bones) انتخاب شد. با این حال، اختلاف نظر گاسلینگ با کارگردان فیلم، پیتر جکسون درباره ی این نقش باعث شد مارک والبرگ جایگزین گاسلینگ شود. در حقیقت، گاسلینگ معتقد بود که این شخصیت باید اضافه وزن داشته باشد و در حالی با 27 کیلوگرم اضافه وزن سر صحنه ی فیلمبرداری حاضر شد که این موضوع خلاف چیزی بود که کارگردان مدنظر داشت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "چرا این بازیگران مشهور از فیلم اخراج شدند؟/ عکس" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "چرا این بازیگران مشهور از فیلم اخراج شدند؟/ عکس"، کلیک کنید.