پرداخت پاداش تاریخی به والیبالیست ها در صورت صعود به المپیک

پرداخت پاداش تاریخی به والیبالیست ها در صورت صعود به المپیک

رییس فدراسیون والیبال گفت: هر بازیکنی که در لیگ ملت ها همراه تیم ملی والیبال ایران حضور داشته باشد و برای موفقیت تیم ملی والیبال تلاش کند، از پرداخت 10 درصد حق رشد قرارداد باشگاهی اش بدون هیچ بند و تبصره ای و با هر مبلغ و مقداری چه داخلی یا خارجی معاف خواهد شد. از طرفی در صورتی که در مسابقات لیگ ملت های امسال جواز صعود به المپیک پاریس 2024 را کسب کنیم، پاداش تاریخی و بی سابقه ای را ویژه بازیکنان در نظر خواهیم گرفت.

به گزارش هیاهو، سیدمیلاد تقوی درباره شرایط اردوی تیم ملی اظهار کرد: تمرینات تیم ملی والیبال هر روز با هدایت پیمان اکبری و کادر ایرانی با حضور تمامی بازیکنان دعوت شده زیر نظر آقای پایز در حال برگزاری است. فدراسیون والیبال با تمام توان سعی دارد بهترین شرایط ممکن را برای تمرینات و اردوی آمادگی تیم مطابق با برنامه های کادر فنی ایجاد کند و در این راه از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

تقوی افزود: اولویت اصلی و اول ما تیم ملی والیبال مردان ایران است و تمام قد از این تیم حمایت خواهیم کرد و در این راه مطمین ایم که هر فردی که در تمرینات و تیم ملی حضور دارد تمام تلاش خود را خواهد کرد تا بهترین نتیجه را رقم بزند و با ذهنی برنده برای استفاده حداکثری از شانس صعودمان به المپیک پاریس استفاده خواهیم کرد.

رییس فدراسیون والیبال در ادامه گفت: برای حضور در پاریس 2024 برنامه ویژه ای داریم و به این معتقدیم که حق والیبال ایران است که در تابستان امسال در پاریس حضور داشته باشد و از تماشای رقابت بازیکنان مان با برترین های جهان لذت ببریم. در همین راستا هم تصمیم گرفتیم به صورت قطعی اعلام کنیم که هر بازیکنی که در لیگ ملت ها همراه تیم ملی والیبال حضور داشته باشد و برای موفقیت تیم ملی والیبال ایران تلاش کند، از پرداخت 10 درصد حق رشد قرارداد باشگاهی اش بدون هیچ بند و تبصره ای و با هر مبلغ و مقداری چه داخلی یا خارجی معاف خواهد بود. همچنین علاوه بر آن در صورتی که در مسابقات لیگ ملت های امسال جواز صعود به المپیک پاریس 2024 را کسب کنیم، پاداش تاریخی و بی سابقه ای را ویژه بازیکنان در نظر خواهیم گرفت که به زودی و پیش از اعزام به مسابقات اعلام خواهیم کرد. در حال نهایی کردن مذاکرات برای تامین منابع مالی آن هستیم و مجوزهای لازم اداری را هم برای اجرای آن خواهیم گرفت.

تقوی افزود: علاوه بر آن هر چه به اعزام تیم نزدیک شویم، شرایط برگزاری اردو را ویژه تر خواهیم کرد و از هر اقدامی برای حرفه ای ترشدن شرایط استفاده خواهیم کرد. مجموعه فدراسیون والیبال تمام قد در خدمت تیم های ملی والیبال ایران در هر رده سنی است و تمام تلاش خود را خواهد کرد.

رییس فدراسیون والیبال در پایان با تاکید بر الزام اتحاد خانواده والیبال ایران اظهار داشت: معتقدم والیبال برای همه مردم است و خانواده والیبال باید با اتحاد و همدلی به موفقیت این سربازان وطن کمک و از آنها حمایت کنند. امیدوارم با کمک خدا بتوانیم نمایش خوبی در میادین بین المللی به ویژه لیگ ملت های والیبال در سال 2024 داشته باشیم و موجبات خوشحالی و شادی مردم عزیزمان را به ارمغان آوریم. تنها انگیزه والیبال ایران همین است و مطمینم بالاخره روزی می رسد که والیبال ایران بر سکوی المپیک عکس یادگاری می گیرد.

پایان خبر هیاهو 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پرداخت پاداش تاریخی به والیبالیست ها در صورت صعود به المپیک" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پرداخت پاداش تاریخی به والیبالیست ها در صورت صعود به المپیک"، کلیک کنید.