پایز: جنگندگی بازیکنان را دوست داشتم/ باید استوار باشیم – خبرگزاری هیاهو | اخبار ایران و جهان

پایز: جنگندگی بازیکنان را دوست داشتم/ باید استوار باشیم - خبرگزاری هیاهو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری هیاهو و به نقل از دپارتمان ارتباطات فدراسیون والیبال، هفته نخست ششمین دوره مسابقات والیبال لیگ ملت ها در گروه مردان که از روز سه شنبه یکم خرداد در کشورهای برزیل و ترکیه آغاز شده بود، امروز (دوشنبه ششم خرداد) پس از برگزاری 32 دیدار به پایان رسید.

تیم ملی والیبال ایران از ساعت صفر بامداد امروز دوشنبه هفتم خردادماه در چهارمین مسابقه خود در لیگ ملت ها 2024 به مصاف آرژانتین رفت و سه بر دو مغلوب حریف شد.

موریس موتا پایز در خصوص این دیدار اظهار کرد: ما با استرس مسابقه برابر آرژانتین را شروع کردیم. این موضوع مربوط به تیم های دیگر نیست بلکه به خودمان مرتبط است و کارهایی که می توانیم انجام دهیم. روز به روز و بازی به بازی شروع به بهتر شدن کردیم. مقابل آرژانتین واقعا جنگندگی و صرف فعل خواستن بازیکنان را دوست داشتم. رفتار بازیکنان داخل زمین عالی بود و مانند یک تیم بودند.

وی ادامه داد: امیدوارم هر روز بهتر از قبل باشیم، برای بهتر شدن تلاش می کنیم. مقابل تیم های خیلی قدرتمندی مسابقه داریم و در هفته دوم باید به مصاف برزیل و ژاپن برویم. با ژاپن در کشورش بازی داریم که خیلی سخت است و بازی خیلی مهمی برای ماست. برای بازی با ژاپن باید تیمی استوار باشیم.

سرمربی تیم ملی با تاکید بر این که همه چیز ممکن است اتفاق افتد، گفت: باید واقع بین باشیم و بدانیم که هدف ما نیازمند طی کردن روندی است. اگر این پروسه را درک کنیم می توانیم به هدفمان باور داشته باشیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پایز: جنگندگی بازیکنان را دوست داشتم/ باید استوار باشیم – خبرگزاری هیاهو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پایز: جنگندگی بازیکنان را دوست داشتم/ باید استوار باشیم – خبرگزاری هیاهو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.