وحیدی: اجرای طرح انسداد مرزها در حال پیگیری است

وحیدی: اجرای طرح انسداد مرزها در حال پیگیری است

وزیر کشور گفت: اجرای طرح انسداد مرزها با توجه به دستور رییس جمهور در حال پیگیری است.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری هیاهو،  احمد وحیدی در حاشیه جلسه پاسخگویی به مردم در مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری در پاسخ به سوال خبرنگاران درباره مرحله دوم انتخابات گفت: در مرحله اول انتخابات، 245 نماینده انتخاب شدند و 45 نماینده برای انتخاب باقی مانده اند. انتخاب این 45 نماینده در 22 حوزه انتخابیه و بالغ بر 11000 شعبه صورت می گیرد. انتخابات در 8 حوزه به صورت کاملاً الکترونیکی انجام می گیرد.

وی افزود: در این حوزه ها علاوه بر این که احراز هویت الکترونیکی است، شمارش آرا نیز به صورت الکترونیکی انجام خواهد شد. آموزش های لازم در این زمینه انجام شده است و امیدواریم مردم  در دور دوم نیز حضور پرشور و ارزشمندی را رقم بزنند.

 وزیر کشور همچنین  با ارایه توضیحاتی درباره بودجه اختصاص یافته به دیوار کشی در استان سیستان و بلوچستان، گفت: این طرح در گذشته تصویب شده بود که رییس جمهور دستور آن را صادر کردند البته این منابع مربوط به یک سال نیست بلکه مربوط به کل طرح می باشد. یکی از موضوعات مهم ما انسداد مرزهاست و با توجه به حساسیتی که رییس جمهور بر این موضوع دارند، دستور آن را صادر کرده و کار های آن در حال انجام است.

وحیدی تاکید کرد: این اتفاق قرار است در تمام مرز های کشور بیفتد، اما با توجه به حساسیت، مرز های شرق و غرب به ویژه مرز های شرقی اولویت دارد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "وحیدی: اجرای طرح انسداد مرزها در حال پیگیری است" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "وحیدی: اجرای طرح انسداد مرزها در حال پیگیری است"، کلیک کنید.