هوادار مرا یاد فلومیننزه برزیل انداخت و 2 سال پیرتر شدم

هوادار مرا یاد فلومیننزه برزیل انداخت و 2 سال پیرتر شدم

آفتاب نیوز :

اوسمار ویرا پس از برتری 2 بر صفر مقابل هوادار، اظهار داشت: قبل از هر چیز می خواهم به هوادار، سرمربی و بازیکنانش تبریک بگویم. تیم خیلی خوبی بودند و بازی را برای ما خیلی سخت کردند. بازی هوادار مرا یاد تیم فلومیننزه برزیل می اندازد.

وی افزود: پس از بازی قبلی هم گفته بودم شاید این مسابقه مو های مرا سفیدتر کرده و برای یک تا 2 سال پیرتر شدم. با شانس گل هایی که در نیمه اول داشتیم، می توانستیم کار را برای خود ساده کرده و خیلی راحت بازی را به سود خود در همان نیمه تمام کنیم.

سرمربی پرسپولیس اضافه کرد: در روزی که شاید از تاکتیکی خیلی خوب نبودیم، برنده شدیم. در بازی های آخر خیلی شرایط فشرده و سختی داشتیم. حتی وقتی 10 نفره شدیم هم بازی را به سود برگرداندیم. پس از این چند روز سخت باید استراحت کرده و با ریکاوری مناسب برای بازی های بعدی بازگردیم.

اوسمار ادامه داد: شاید آنگونه که می خواستیم بازی برای ما پیش نرفت، اما بازیکنان با قلب شان به هم کمک کردند. حتی نفراتی که خوب بودند به بازیکنانی که خوب نبودند کمک کردند تا بهتر شوند. خدا را شکر توانستیم 3 امتیاز را به دست آوردیم و 2 گل هم به ثمر رساندیم تا آماده 3 بازی پایانی شویم.

وی درمورد حرص خوردن خود از عملکرد امید عالیشاه، عیسی آل کثیر و عبدالکریم حسن و آیا تصور نمی کند این موضوع برای تیمش مشکل ساز شود، گفت: اگر بازی ها را ببریم و نتایج به همین شکل باشد، ایرادی ندارد که بچه ها فرصت از دست بدهند.

سرمربی پرسپولیس درمورد اینکه آیا با توجه به از دست رفتن موقعیت های زیاد قصد جذب مهاجم جدیدی ندارند، توضیح داد: به عنوان یک خبرنگار می فهمم چه می گویید، اما 3 بازی و 20 روز بیشتر به پایان لیگ نمانده است. فقط باید به این دیدار ها فکر کنیم تا بازی ها را به بهترین شکل به پایان برسانیم. این موضوع را باید به سال آینده بسپاریم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هوادار مرا یاد فلومیننزه برزیل انداخت و 2 سال پیرتر شدم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هوادار مرا یاد فلومیننزه برزیل انداخت و 2 سال پیرتر شدم"، کلیک کنید.