ناشنوایان با آموزش صحیح و شناخت صحنه در فعالیت های جهادی مشارکت کنند

هیاهو/گلستان مدیر انجمن ناشنوایان ایران گفت: ناشنوایان در آموزش مهارت نباید از دیگر گروه های جهادی عقب بمانند و با شناخت صحنه وارد میدان شوند.

حسین گلعذار مدیر انجمن ناشنوایان ایران  امروز جمعه چهاردهم اردیبهشت در اردوی آموزشی تربیتی ویژه ناشنوایان استان گلستان که در شهرستان بهشهر برکژار شد، اظهار کرد: یکی از کمبودهایی که در حوزه ناشنوایان وجود دارد عدم آموزش آنان در حوزه فعالیت های  اجتماعی و جهادی است.

وی بیان کرد: جامعه ناشنوایان باید بدانند که اگر دنبال کار جهادی و اجتماعی هستند باید در بحث آموزش از دیگر گروه های جهادی عقب نمانند و با آموزش صحیح شناخت از صحنه وارد میدان شوند.

گلعذار ادامه داد: چنانچه  ناشنوایان شناخت صحیح و دقیقی از صحنه نداشته باشند، بی شک کار جهادی معنایی ندارد و بعضاً خودزنی فرهنگی و عقب افتادگی را در پی خواهد داشت.

وی تصریح کرد: فعالیت های اجتماعی، جهادی ناشنوایان با هدف خدمت به جامعه ناشنوایان در سطح کشور در حال رشد و تکثیر است.

ناشنوایان با آموزش صحیح و شناخت صحنه در فعالیت های جهادی مشارکت کنند

گلعذار افزود: این اردو با هدف توانمندسازی ناشنوایان و شبکه سازی مردمی و تشکیل کارگروه تخصصی ناشنوایان با حضور 60 فرد ناشنوای کنش گر اجتماعی از طرف انجمن اسلامی ناشنوایان ایران با حمایت قرارگاه مردمی تحول اجتماعی استان گلستان برگزار شد.

در این اردو، دکتر لعل آزاد رییس فدراسیون ورزشی ناشنوایان ایران بیان کرد: استان گلستان در حوزه ورزش و فرهنگ جز پیشتازان در این عرصه بوده که شعار سازمان های ورزشی ، فرهنگی، اجتماعی  را جامعه عمل پوشانده و بی شک به الگویی برای تمام کشور تبدیل خواهد شد.

وی ادامه داد: قدر این اردو ها و آموزش ها را باید دانست و مسیولین باید از این اقدامات حمایت کنند.

مسیول قرارگاه مردمی تحول اجتماعی استان گلستان نیز در این مراسم گفت: در جمهوری اسلامی همه مسیولیم از عموم مردم تا دولت مردان باید درجهت رفع نیاز ناشنوایان تلاش کنیم.

به گزارش هیاهو، این اردو با حضور دکتر لعل آزاد ریاست فدارسیون ورزشی ناشنوایان ایران و رییس کنفدراسیون ورزش های ناشنوایان آسیا و اقیانوسیه ،دکتر محمد پرزگر، محمد علی معروفی مسیول قرارگاه تحول اجتماعی استان گلستان در مجتمع شهید هاشمی نژاد شهرستان بهشهر در منطقه گردشگری عباس آباد برگزار شد.

پایان خبر هیاهو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ناشنوایان با آموزش صحیح و شناخت صحنه در فعالیت های جهادی مشارکت کنند" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ناشنوایان با آموزش صحیح و شناخت صحنه در فعالیت های جهادی مشارکت کنند"، کلیک کنید.