میلاد تقوی: برای اعتبار تیم ملی ایران با پایز قطع همکاری کردیم – خبرگزاری هیاهو | اخبار ایران و جهان

میلاد تقوی: برای اعتبار تیم ملی ایران با پایز قطع همکاری کردیم - خبرگزاری هیاهو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری هیاهو، سید میلاد تقوی پس از مشورت با مشاوران فنی فدراسیون و جلسه آنلاین با سرمربی برزیلی، موتا پایز را از سرمربیگری تیم ملی والیبال کشورمان برکنار و پیمان اکبری را جایگزین وی کرد.

سید میلاد تقوی درباره این تصمیم اظهار کرد: چند هفته سخت را کنار تیم ملی سپری کردیم و تمام توانمان را گذاشتیم که تیم ملی در بهترین شرایط به این مسابقات اعزام شود اما متاسفانه نتیجه آن گونه که باید دلخواه فدراسیون والیبال و به ویژه هواداران خوبمان نیست.

وی ادامه داد: همیشه گفتیم که باید به مردم پاسخگو باشیم چرا که والیبال متعلق به مردم است. نظرات مردم را می خوانیم و احساسات آن ها را می بینیم. اعتقاد دارم که کسانی که از استراحت و خواب شب خود زدند و روی والیبال تعصب دارند حق دارند که امروز ناراحت باشند.

وی با بیان این که در کنار تمام اعضای تیم ملی و بازیکنان، شرمنده هواداران والیبال است، تصریح کرد: امروز بعد از نتیجه غیرقابل قبول برابر بلغارستان در لیگ ملت ها تصمیم گرفتیم که جلسه ای را با اعضای فنی و مشاوران فدراسیون داشته باشیم. جلسه آنلاینی هم با موریس موتا پایز داشتیم با توجه به در نظر گرفتن تمام شرایط و عدم نتیجه گیری مناسب تیم ملی در راستای حفظ اعتبار تیم ملی تصمیم گرفتیم که همکاری خود را با این مربی برزیلی- فرانسوی به پایان برسانیم و تا پایان لیگ ملت ها و با توجه به لیستی که به فدراسیون جهانی ارسال شده است و محدودیت برای انتخاب افراد، پیمان اکبری مسوولیت سرمربیگری تیم ملی را برعهده گرفت.

وی در پایان تاکید کرد: قطعاً برنامه فدراسیون بعد از لیگ ملت ها جوانسازی و پوست اندازی تیم ملی در بدنه بازیکنان خواهد بود. بی شک این قول را به همه هواداران خواهیم داد که از یک مربی تراز اول دنیا بعد از لیگ ملت ها استفاده خواهیم کرد. بعد از بازی های المپیک بسیاری از مربیان سرشناس دنیا ابراز تمایل کردند که با تیم ملی ایران باشند و چهار سال فرصت داریم تا المپیک را یک بار دیگر تجربه کنیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "میلاد تقوی: برای اعتبار تیم ملی ایران با پایز قطع همکاری کردیم – خبرگزاری هیاهو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "میلاد تقوی: برای اعتبار تیم ملی ایران با پایز قطع همکاری کردیم – خبرگزاری هیاهو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.