مواجهه رژیم صهیونیستی با بحران هویتی و عقیدتی

مواجهه رژیم صهیونیستی با بحران هویتی و عقیدتی

رییس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در جوار مرقد مطهر امام راحل، فریاد مظلومیت خواهی انسان های آزاده در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و غزه و بحران امروز رژیم صهیونیستی را ثمره تفکر امام راحل و آرمان های وی به عنوان بنیانگذار انقلاب اسلامی دانست.

به گزارش هیاهو، حسین دهقان ظهر امروز با حضور در مرقد مطهر بنیانگذار کبیر انقلاب و در مراسم تجدید میثاق با آرمان های امام راحل گفت: ما بر روح ملکوتی امام راحل  که نهال انقلاب اسلامی را غرس کردند و شهدایی که با خونشان این نهال را آبیاری و بارور کردند درود می فرستیم.

 وی با بیان اینکه با رهنمودها و فرامین حضرت امام راحل و به دنبال ایشان مقام معظم رهبری این نظام به یک قدرت جهانی تبدیل شده، افزود: باور ما بر این است که بار این انقلاب بر دوش مردم و پا برهنگانی بوده است که حضرت امام، خدمتگزاری به آنها را فخر خود می دانستند و طبیعتا سازمان ما هم به نام ایشان و برای خدمت گزاری به همان طبقات جامعه ایجاد شده است تا همه همت خود را برای این هدف به کار گیرد.

رییس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه امروز این مهم، مورد توجه رهبری عزیز است گفت: با اطمینان عرض می کنم که رهبر معظم انقلاب نیز همان تاکیدات و اولویت ها و حساسیت ها را درخصوص رسیدگی و خدمت به محرومان دارند و ایشان به واقع علمدار شعارهای بنیانگذار کبیر انقلاب هستند و همواره راه امام و مکتب ایشان را زنده نگه داشته اند.

دهقان یادآور شد: امسال علاوه بر این که ما سوگوار سالگشت رحلت حضرت امام (ره) هستیم، سانحه ای هم در کشور رخ داد که رییس جمهور عزیزمان را از دست دادیم و انشالله همانطور که ملت قدرشناس ما اثبات کردند و از خادمین خود سپاسگزاری و قدردانی کردند، در ادامه مسیر نیز انتخابات پرشوری را رقم بزنند.

وی با بیان اینکه همه ما افتخارمان به این است که شاگردان مکتب امام راحل باشیم ادامه داد: ما امیدواریم با قدرت انتخابی که مردم انجام می دهند این مسیر تحکیم شود و ان شاءالله انقلابمان که با نام امام (ره) زنده است و با نام امام راحل پیش رفته، ادامه مسیر نورانی اش را با اقتدار و صلابت بیشتر، ادامه دهد.

دهقان با اشاره به جهانی شدن آرمان های امام راحل در مقابله با رژیم غاصب صهیونیستی گفت: امروز در تمام منطقه و حتی دانشگاه های دنیای غرب، شاهد فریاد مظلومیت خواهی انسان های آزاده در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و غزه هستیم و این چیزی جز همان آرمان ها و اهدافی که امام از انقلاب دنبال می کردند نیست.

به گزارش مرکز رسانه بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی، وی خاطر نشان کرد: امروز یک نوع شرمساری برای مدافعین رژیم صهیونیستی کودک کش در جهان ایجاد شده است و هر کس که بویی از انسانیت، آزادی و آزادی خواهی برده حتما با این جریان مخالفت می کند.

دهقان خاطرنشان کرد: در جهان امروز، رژیم صهیونیستی با یک بحران هویتی و عقیدتی مواجه شده و شرایط عمومی نشان می دهد که دوران افول رژیم صهیونیستی و نظام سلطه را در پیش داریم که این هم ثمره تفکرات امام راحل و انقلاب اسلامی ما است.

 پایان خبر هیاهو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مواجهه رژیم صهیونیستی با بحران هویتی و عقیدتی" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مواجهه رژیم صهیونیستی با بحران هویتی و عقیدتی"، کلیک کنید.