معاون حقوقی باشگاه استقلال: کسب مجوز حرفه ای متعلق به یک شخص نیست!

معاون حقوقی باشگاه استقلال: کسب مجوز حرفه ای متعلق به یک شخص نیست!

معاون حقوقی باشگاه استقلال گفت: کسب مجوز حرفه ای، حاصل تلاش جمعی تمام ارکان باشگاه در 5 ماه گذشته بود که دست به دست هم دادند تا باشگاه استقلال موفق شد مجوز حرفه ای خود را دریافت کند.

به گزارش خبرگزاری علم  فناوری هیاهو، با اعلام کمیته بدوی صدور مجوز فدراسیون فوتبال، باشگاه استقلال پس از دو دوره دوری از رقابت های آسیایی، رسما مجوز حرفه ای خود را دریافت کرد تا مشکلی از بابت حضور در رقابت های لیگ نخبگان آسیا نداشته باشد.

محمدرضا بختیاری، معاون حقوقی و بین الملل باشگاه در این خصوص به رسانه رسمی باشگاه استقلال گفت: «ابتدا صدور مجوز حرفه ای پر افتخار ترین باشگاه فوتبال ایران در رقابت های آسیایی را به کلیه ارکان باشگاه بزرگ استقلال اعم از مدیریت، بازیکنان، کادرفنی، تمام کارکنان و صد البته هواداران پر شمارمان تبریک عرض می کنم؛ کسب مجوز حرفه ای، حاصل تلاش جمعی تمام ارکان باشگاه در 5 ماه گذشته بود که دست به دست هم دادند تا باشگاه استقلال موفق شد مجوز حرفه ای خود را دریافت کند؛ این موفقیت موضوعی نیست که بتوان آن را شخصی عنوان کرد.»

معاون حقوقی و بین الملل باشگاه استقلال در خصوص علت جریمه شدن باشگاه استقلال در فرآیند صدور مجوز حرفه ای توضیح داد: «کنفدراسیون فوتبال آسیا، برای صدور مجوز حرفه ای یک سری معیار ها با درجه اهمیت متفاوت دارد؛ معیار های مالی، حقوقی، پرسنلی، ورزشی  و … هرکدام از معیار ها زیرمجموعه هایی دارند که به درجات A,B,C تقسیم می شود. خوشبختانه باشگاه استقلال تمام معیار های لازمه درجه A را با موفقیت کسب کرد و جریمه مربوط به سه مورد  بسیار جزیی از معیار های درجه B است که در آن ها دچار کاستی بودیم؛ از مهم ترین این موارد بحث توجه به برنامه زیر ساخت جوانان و تیم بانوان بود.»

 بختیاری، تصریح کرد: در موضوع رده F  که مربوط به مباحث مالی باشگاه و بدهی های مالیاتی بود، استقلال بر خلاف سایر تیم ها توانست بدهی مالیاتی خود را تسویه کند و در خصوص موضوع پرونده های حقوقی نیز توانستیم با همکاری فدراسیون فوتبال از محل مطالبات باشگاه  در فیفا و AFC  با باشگاه سانتاکلارا به توافق برسیم؛ به علاوه تمام بدهی های داخلی و خارجی اعم از بدهی به دستیاران ساپینتو و سایرین به صورت کامل تسویه شد.

معاون حقوقی و بین الملل باشگاه استقلال در پایان یادآور شد: «مجموعه باشگاه استقلال از همین امروز پای کار است تا بتوانیم اندک مشکلات موجود را هم بر طرف کنیم و به شرایط دریافت مجوز Elite برسیم.»

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "معاون حقوقی باشگاه استقلال: کسب مجوز حرفه ای متعلق به یک شخص نیست!" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "معاون حقوقی باشگاه استقلال: کسب مجوز حرفه ای متعلق به یک شخص نیست!"، کلیک کنید.