مدیران برای برنامه ریزی استان تهران نیازها و ضروریات را شناسایی کنند

استاندار تهران:

مدیران برای برنامه ریزی استان تهران نیازها و ضروریات را شناسایی کنند

استاندار تهران با تاکید بر لزوم برنامه ریزی، آینده پژوهی و تعامل با مردم توسط دستگاه ها و سازمان ها گفت: مدیران برای برنامه ریزی در استان، نیازها و ضروریات را شناسایی کنند.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری هیاهو، علیرضا فخاری در جلسه شورای برنامه ریزی استان تهران که با حضور مدیران ادارات تشکیل شد، با تاکید بر برنامه محوری مسوولان اظهار کرد: باید همه اقدامات منطبق بر برنامه باشد و در ارایه از زیاده گویی ها خودداری و بدون محاسبه منابع و محدودیت ها برآورد انجام ندهیم.

استاندار تهران با تاکید بر ضرورت انعطاف پذیری در برنامه ها گفت: با رعایت اصول و چارچوب ها و با توجه به اسناد بالادستی می توانیم به یک برنامه منعطف دست یابیم.

فخاری با تاکید بر ارزیابی مدیران بر اساس عملکرد برنامه ها عنوان کرد: برنامه های ارایه شده باید طبق واقعیت ها باشند و برای مشارکت در برنامه ریزی استان نیازمند ادبیات مشترک میان همه مسوولان هستیم.

وی با اشاره به برنامه ریزی و آینده پژوهی دستگاه ها و سازمان ها بیان کرد: برای برنامه ریزی باید انتقادها را شنید و یک برنامه عملیاتی، اجرایی و واقع گرایانه تنظیم کرد و نتیجه کار را در قالب عملکرد دستگاه ها به قضاوت مردم بگذاریم، چرا که در این صورت سطح پاسخگویی به مردم با کیفیت بیشتری انجام می شود.

استاندار تهران با تاکید بر اینکه برنامه مورد ارایه توسط مدیران باید در بستر اتفاقات تنظیم و تهیه شود گفت: در این صورت است که نیازها و ضروریات شناخته می شود و می توان برای آن برنامه ریزی صحیح انجام داد، زمانی که مدیری در تعامل با مردم باشد نیازمندی ها و ضرورت ها را شناسایی و برای آها برنامه ریزی می کند.

وی با اشاره به همسو شدن افکار در مدیران بر ضرورت نظام برنامه ریزی تاکید و اظهار کرد: برای اداره کردن استان باید نسبت به میزان ظرفیت ها و محدودیت ها شناخت دقیق داشته باشیم.

فخاری در خصوص انتظارات از سازمان برنامه و بودجه در حوزه برنامه ریزی عنوان کرد: ضروری است که سازمان برنامه و بودجه از رخوت حضور در صحنه و توزیع کنندگی پول خارج و ناظر بر اقدامات اجرایی دستگاه ها در جهت تحقق برنامه شود و برای ارزیابی پروژه ها به میدان بیاید.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مدیران برای برنامه ریزی استان تهران نیازها و ضروریات را شناسایی کنند" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مدیران برای برنامه ریزی استان تهران نیازها و ضروریات را شناسایی کنند"، کلیک کنید.