مجیدی دیواری کوتاه تر از پیشکسوتان پیدا نکرده است!

مجیدی دیواری کوتاه تر از پیشکسوتان پیدا نکرده است!

به گزارش خبرگزاری هیاهو؛ رضا رجبی در گفتگو با هیاهو درباره اینکه چه تیمی عنوان قهرمانی رقابت های لیگ برتر را به دست می آورد اظهار داشت: چه کسی فکر می کرد پارسال پرسپولیس قهرمان شود؟ ملوان از سپاهان امتیاز گرفت و آنها هم دربی را بردند و قهرمان شدند؟ پیش بینی ها می گوید پرسپولیس قهرمان می شود اما حوادث همیشه از پیش بینی ها جلوتر هستند. فوتبال عین زندگی است، مثل روزهایی که برنامه ریزی می کنید تا کاری را انجام دهید اما اتفاقات غیر قابل پیش بینی باعث می شود تا از همه کارها بمانید! متاسفانه اینجا هم تا هفته بیست و هفتم سرنوشت قهرمانی دست خودمان بود اما در روز بازی با نساجی وا دادیم. اگر این تیم را برده بودیم کار تمام بود.

وی ادامه داد: این در حالی است که دشمن تراشی هم می کنیم و بعد از اینکه نتیجه نمی گیریم، می گوییم فدراسیون و داوران مقصر هستند. الان هم هیچ چیز مشخص نیست هرچند مس رفسنجان در بازی های آخر خیلی محکم و منسجم نشان نداده اما امیدوارم آنها مقابل پرسپولیس برای حیثیت خود و فوتبال ایران و لیگ برتر بجنگند و طوری بازی کنند که بعداً شرمنده وجدان خود نشوند. بعید می دانم ما مقابل پیکان به مشکل بخوریم و امیدوارم در سوی دیگر نتیجه لازم به دست بیاید تا هواداران مظلوم استقلال به جام قهرمانی برسند.

پیشکسوت استقلال درباره استوری فرهاد مجیدی سرمربی سابق این تیم که به نظر بد موقع می رسید تاکید کرد: واقعاً متاسفم! امروز شبکه های اجتماعی باعث شدند تا همه جوانان درگیر آن بشوند این در حالی است که تاریخ ایران همیشه آدم ها را مجله هیاهو جلوه داده است و همین جوانان که استقلالی ها هم بین آنها هستند نمی دانند اصلاً چی به چی هست! آقای مجیدی اگر محبوبیت به این است که زیرآب 3 مربی را بزنی و در هنگامی که تیم در آستانه قهرمانی است در دوران بازیگری سه بار این تیم را ول کنی و بروی که دیگر وای به حال کلمه محبوبیت! استقلال در سالی با مجیدی قهرمان شد که با 700 میلیارد هزینه کرد کمر این تیم شکست و هنوز بدبختی هایش را می کشد. آن هم با آن فوتبالی که بازی می کرد!

وی افزود: مجیدی برای من قابل احترام است اما متعجبم که چطور با پول فوتبال و اعتبار استقلال برای خود یک زندگی مرفه درست کرده اما دیواری کوتاه تر از پیشکسوتی که در 5 رده سنی بازی کرده و 12 سال پیراهن استقلال را بر تن کرده است نمی بیند این در حالی است که من سه بار در در دوران سرمربیگری اش مصاحبه کرده و از او حمایت کردم. آرشیو همه مصاحبه هایم هست. یک بار زمانی که سرمربی امید بود، فدراسیون را زدم و گفتم اگر سرمربی امیدها پرسپولیسی هم بود این کارها را می کردید؟ از آن زمان هنوز فدراسیون فوتبال با من بد است. یک بار هم گفتم چون مجیدی در تیم امید موفق نبود احساس می کنم شاید استقلال برای او زود باشد و چه بسا در این تیم بسوزد. من چه زمانی به او توهین و تخریبش کردم و کی با مجیدی مشکل داشتم؟ اول این را مشخص کند بعد اسمم را بیاورد تا امروز همین هواداران از همه جا بی خبر به من توهین نکنند.

رضا رجبی تاکید کرد: واقعا متاسفم الان که استقلال در کورس قهرمانی است نباید مجیدی این فیلم ها و استوری ها را می گذاشت و زمان این فیلم ها برای الان نبود. او دچار توهم محبوبیت شده و فکر می کند بعد از لیگ نکونام می رود و خودش می آید اما آن هایی که به این چهره خط می دهند بدانند که این رفتارها و این روش غلط است.

پیشکسوت استقلال در پایان تاکید کرد: کاش نساجی را می بردیم تا کار به اینجاها نمی کشید. در دعوای بین مدیران با نکونام پشت سرمربی ایستادم و از او حمایت کردم. مشکلی هم با نکونام ندارم اما بارها به او گفته بودم استقلال خوب بازی نمی کند و باید توجهش را به جای دعوا با دیگران روی مسایل فنی بگذارد. مقابل نساجی هم تیم موقعیتی درست نکرد اما بعداً می گویند فدراسیون و بقیه مقصر هستند.

259 259

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مجیدی دیواری کوتاه تر از پیشکسوتان پیدا نکرده است!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مجیدی دیواری کوتاه تر از پیشکسوتان پیدا نکرده است!"، کلیک کنید.