قهرمانی مقتدرانه الریاضی لبنان در لیگ قهرمانان آسیا

قهرمانی مقتدرانه الریاضی لبنان در لیگ قهرمانان آسیا

تیم بسکتبال الریاضی لبنان، مقتدرانه قهرمان مسابقات لیگ قهرمانان آسیا شد.

به گزارش هیاهو، فینال رقابت های لیگ قهرمان بسکتبال آسیا، عصر امروز (شنبه – 26 خرداد 1403) برگزار شد که در پایان، تیم الریاضی لبنان با نتیجه 122 – 96 شباب الاهلی امارات را شکست داد و مقتدرانه عنوان قهرمانی این رقابت ها را به دست آورد.

قهرمان سوپر لیگ غرب آسیا، در فینال مسابقات لیگ قهرمانان آسیا نیز کوارترهای اول، دوم و سوم را به ترتیب با نتایج 23-21، 34-27 و 44-16 برد تا با وجود باخت 21-32 در کوارتر چهارم، مجموعا با 26 امتیاز اختلاف مقتدرانه در این بازی به پیروزی برسد.

از جمله نکات قابل توجه درباره عملکرد تیم الریاضی لبنان در جریان این رقابت ها، کسب 5 پیروزی متوالی با مثبت 100 امتیاز است. نماینده لبنان، هر 5 بازی خود در این رقابت ها را با امتیازات بیش از 100 به پایان رساند تا یک عملکرد فوق العاده را به ثبت برساند.

با این قهرمانی تیم الریاضی لبنان به عنوان نماینده قاره آسیا در مسابقات جام باشگاه های جهان حضور خواهد یافت.


انتقام سامورایی ها از نماینده بسکتبال ایران/ باخت شهرداری گرگان در رده بندی آسیا


دیدار رده بندی لیگ قهرمانان بسکتبال آسیا نیز ساعتی قبل میان تیم های هیروشیما دراگون فلایز ژاپن و شهرداری گرگان ایران برگزار شد که در پایان آن دیدار، نماینده ژاپن با شکست دادن نماینده ایران، عنوان سومی رقابت ها را از آن خود کرد.

پایان خبر هیاهو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قهرمانی مقتدرانه الریاضی لبنان در لیگ قهرمانان آسیا" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قهرمانی مقتدرانه الریاضی لبنان در لیگ قهرمانان آسیا"، کلیک کنید.