فرزند آذربایجان در آغوش مردم قرار گرفت/ طنین «آذربایجان اویاخدی انقلابا دایاخدی» در تبریز

هیاهو گزارش می دهد؛

فرزند آذربایجان در آغوش مردم قرار گرفت طنین «آذربایجان اویاخدی انقلابا دایاخدی» در تبریز

امروز مردم قدرشناس و ولایی آذربایجان بار دیگر از امتحان انقلاب اسلامی سربلند بیرون آمدند و در تشییع پیکر مطهر شهید آل هاشم حضور یافته و با آرمان های امام و رهبری بیعت دوباره کردند.

خبرگزاری علم و فناوری هیاهو؛ امروز همانند روزهای گذشته شهر تبریز حال و هوای خاصی دارد، هوای شبیه به دلتنگی و غم، شهر اولین ها بی تاب امام جمعه محبوبش شده و بی قرار است، بی قرار یار غار امام و رهبری، دلتنگ بیانات نماینده ولی فقیه شان.

امروز تبریز حال عجیبی دارد و مردمانش از پیر و جوان، زن و مرد، کودک و جوان و دختر و پسر هرکدام زیر لب نجواکنان و اشک ریزان با امام جمعه محبوبشان وداع می کنند.

این وداع عجیب است، مردم تبریز آنچنان اشک می ریزند که گویی پدرشان را از دست داده اند و همچون پدر یا فرزند از دنیا رفته بر سر و سینه می زنند.

آری! شهید آل هاشم همانند پدرشان بود، بلکه از پدر نزدیک تر و هرکجا درد مردم را حس می کرد بلافاصله از مسیولان پیگیر رفع مسایل مردم را می کرد.

آیت الله آل هاشم پدر شهید آل هاشم در حاشیه تشییع فرزند شهیدش یادی از حضرت علی اکبر علیه السلام می کند و می گوید: چه کشید امام حسین علیه السلام در فراق حضرت علی اکبر علیه السلام.

امروز تبریز خون گریه می کند، حق هم دارد چون یکی از فرزندان عزیز و بزرگش را از دست داده و باید هم آسمان تبریز سرخ باشد.

آیین تشییع پیکر پاک شهید آیت الله سیدمحمدعلی آل هاشم امروز در تبریز برگزار شد و شکوه این مراسم به حدی بالا بود که تا سالیان سال بر اذهان مردم ولایتمدار ایران و تبریز باقی خواهد ماند.

چه تشییع باشکوهی! دانشجویان دانشگاه آزاد گل کاشتند

مراسم تشییع و بزرگداشت امام جمعه محبوب و مردمی تبریز شهید آیت الله آل هاشم امروز در میدان شهدا تبریز با حضور دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی برگزار شد.

 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فرزند آذربایجان در آغوش مردم قرار گرفت/ طنین «آذربایجان اویاخدی انقلابا دایاخدی» در تبریز" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فرزند آذربایجان در آغوش مردم قرار گرفت/ طنین «آذربایجان اویاخدی انقلابا دایاخدی» در تبریز"، کلیک کنید.