عنوانی که برای رونالدو ارزش زیادی داشت

عنوانی که برای رونالدو ارزش زیادی داشت

ستاره پرتغالی النصر بسیار خوشحال است که توانسته رکورد گلزنی در یک فصل را در لیگ عربستان بشکند.

به گزارش هیاهو، کریستیانو رونالدو فصل خوبی را با النصر در لیگ عربستان تجربه کرد؛ هر چند دستش از رسیدن به عنوان قهرمانی بازماند. او با زدن 35 گل رکورد جدیدی را در تاریخ لیگ عربستان به ثبت رساند. پیش از این عبدالرزاق حمدالله با زدن 34 گل بیشترین گل را در طول یک فصل در تاریخ لیگ عربستان به ثبت رساند اما رونالدو توانست این رکورد را جابه جا کند.

به نوشته الریاضیه، رونالدو بسیار خوشحال است که با النصر به چنین رکوردی دست پیدا کرد. او گفت: صادقانه بگویم که انتظار زدن این تعداد گل را نداشتم اما هر چه زمان گذشت، بیشتر به یقین رسیدم که می توانم به این رکورد برسم. از هم تیمی هایم تشکر می کنم؛ چرا که اگر آنها نبودند نمی توانستم به این جایزه برسم. به خودم افتخار می کنم که چنین رکوردی را به ثبت رساندم. بسیار خوشحالم و انگیزه بیشتری پیدا کرده ام. این جایزه و عنوان برای من ارزش زیادی داشت و دارد.

این بازیکن پرتغالی ادامه داد: به صراحت بگویم که کسب کفش طلا بسیار خوشحالم کرد. این یکی از بهترین فصل های فوتبالی من چه از نظر گلزنی و چه پاس گل بود. می خواهم در هر فصل بهترین نسخه از خود را ارایه دهم و همان کریستیانو رونالدویی باشم که همه انتظار دارند. نهایت تلاشم را به کار می گیرم تا در فصل پیش رو هم خوب ظاهر شوم و جوایز فردی و تیمی را کسب کنم.

پایان خبر هیاهو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عنوانی که برای رونالدو ارزش زیادی داشت" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عنوانی که برای رونالدو ارزش زیادی داشت"، کلیک کنید.