عملیات وعده صادق موجب اقتدار ایران اسلامی است

رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گفت:عملیات وعده صادق لذت بخش و موجب اقتدار ایران اسلامی است. به این اقتدار که ثمره هدایت های امامین انقلاب، ازخودگذشتگی شهدا، حضور در صحنه مردم و همراهی نیروهای مسلح است باید افتخار کنیم.

به گزارش هیاهو،  افتتاحیه هشتمین دوره بصیرت معاونین، روسای سازمان ها و مدیران کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با حضور سردار بهمن کارگر رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس امروز (یکشنبه) در مشهد برگزار شد.

سردار کارگر در این مراسم با اشاره به عملیات«وعده صادق» که بامداد امروز انجام شد، توضیح داد: پیروزی جمهوری اسلامی بر رژیم خبیث صهیونیستی را در این عملیات تبریک عرض می کنم. این پیروزی بر امامین انقلاب اسلامی، شهدا و مردم ایران اسلامی مبارک باشد.

وی افزود: به برکت انقلاب اسلامی، امروز نظام مقدس اسلامی به این توانمندی رسیده که برای اولین بار از خاک ایران به رژیم جعلی صهیونیستی حمله کند که این اقدام جهادی نشان از درهم شکسته شدن همینه رژیم جعلی اسراییل دارد و مایه افتخار است.  

رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس ادامه داد: اگر جنگ  6 روزه اعراب مورد بررسی قرار گیرد عظمت عملیات وعده صادق آشکار خواهد شد. آنچه در عملیات وعده صادق مهم است آن است که جمهوری اسلامی به خاک اسراییل، رژیمی که آمریکایی ها و برخی کشورهای اروپایی حامی و پشتیبان آن هستند، حمله کرد که تاکنون چنین اقدامی، سابقه نداشته است.

وی گفت: عملیات وعده صادق لذت بخش و موجب اقتدار ایران اسلامی است. به این اقتدار که ثمره هدایت های امامین انقلاب، ازخودگذشتگی شهدا، حضور در صحنه مردم و همراهی نیروهای مسلح است باید افتخار کنیم. حتی کشورهایی که مقداری گرایش به حق دارند از این اقدام جمهوری اسلامی که تحت شدیدترین تحریم ها انجام شده، خرسند هستند.

رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در بخش دیگری از سخنان خود، اخلاص را مهمترین عامل در موفقیت در ماموریت ها دانست و ادامه داد: شهدایی همچون همدانی، سلیمانی، سید رضی و زاهدی دفاع از انقلاب اسلامی را بر خود و خانواده ترجیح دادند و توانستند به این جایگاه دست پیدا کنند؛ بر همین اساس ما نیز در اجرای ماموریت حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس باید در سایه مجاهدت، خود را فدا کنیم تا به موفقیت های چشمگیری دست پیدا کنیم.

سردار کارگر تاکید کرد: انجام فرایض و انس با قرآن و ادعیه باید در کار ما تجلی داشته باشد و موجب رشد و تعالی ما در مسیر اجرای ماموریت ها شود.بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس برای ما مرکز عالم است؛ بر همین اساس جهاد امروز ما در این عرصه است که باید دلسوزانه ماموریت های محوله را تا رسیدن به نتیجه دنبال کنیم.به برکت برگزاری دوره بصیرت در جوار ملجا نورانی حضرت ثامن الحجج علیه السلام با آن حضرت عهد ببندیم که وظایف محوله را به نحو شایسته ای به انجام برسانیم.

پایان خبر هیاهو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عملیات وعده صادق موجب اقتدار ایران اسلامی است" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عملیات وعده صادق موجب اقتدار ایران اسلامی است"، کلیک کنید.