سوییس نفس ایتالیا را برید/ مدافع عنوان قهرمانی حذف شد – خبرگزاری هیاهو | اخبار ایران و جهان

سوییس نفس ایتالیا را برید/ مدافع عنوان قهرمانی حذف شد - خبرگزاری هیاهو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار هیاهو، تیم های ملی فوتبال ایتالیا و سوییس در نخستین دیدار مرحله یک هشتم نهایی جام ملت های ۲۰۲۴ اروپا امروز شنبه از ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه « المپیک برلین» به مصاف هم رفتند که سوییس در پایان موفق شد با نتیجه ۲ بر صفر به برتری برسد.

در این دیدار، سوییس عملکرد بسیار بهتری از خود نشان داد و کاملا برتر از حریف خود بود. قرمزپوشان سوییس با بهره گیری از اشتباهات حریف نامدار خود و استفاده از ضعف های دفاعی و فضاهای خالی توانستند در نیمه اول فرصت های خطرناکی روی دروازه دوناروما خلق کنند اما این سنگربان باتجربه در چند مرحله مانع از فرو ریختن دروازه شد.

اما در دقیقه ۳۷ مقاومت مدافع عنوان قهرمانی شکسته شد و در حالی که «روبن وارگاس» در کناره های زمین صاحب توپ بود با یک پاس در عرض دقیق توانست «رمو فرویلر» را در موقعیت تک به تک در پشت محوطه ۶ قدم قرار دهد تا این بازیکن گل اول را برای سوییس به ثمر برساند.

نیمه اول این دیدار در نهایت با نتیجه یک بر صفر به پایان رسید.

در حالی که به نظر می رسید شاگردان اسپالتی در نیمه دوم با تغییراتی که در تیم ایجاد می شود بتوانند عملکرد بهتری از خود به نمایش بگذارند اما این اتفاق نیفتاد و در همان آغاز نیمه دوم در دقیقه ۴۶ «روبن وارگاس» با یک شوت دقیق و تماشایی توانست توپ به دور از دستان دونارموما به تور دروازه بچسباند تا سوییس ۲ بر صفر پیش بیفتد.

در ادامه بازی از حملات سوییسی ها کاسته شد و ایتالیا تا حدی کنترل بازی را در دست گرفت اما در خلق موقعیت گلزنی ناکام ماندند تا این بازی با شکست مدافع عنوان قهرمانی به پایان برسد و سوییس راهی مرحله یک چهارم نهایی یورو ۲۰۲۴ شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سوییس نفس ایتالیا را برید/ مدافع عنوان قهرمانی حذف شد – خبرگزاری هیاهو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سوییس نفس ایتالیا را برید/ مدافع عنوان قهرمانی حذف شد – خبرگزاری هیاهو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.