زمان تعطیلات تابستانی دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد

زمان تعطیلات تابستانی دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد

معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه آزاد اسلامی جزئیات تعطیلات تابستانی دانشگاه آزاد اسلامی را اعلام کرد.

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری هیاهو، داریوش جاوید معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه آزاد اسلامی دستورالعمل تعطیلات تابستانی ۱۴۰۳ دانشگاه آزاد اسلامی را به رؤسای دانشگاه آزاد اسلامی استان‌ها و واحد‌های مستقل ابلاغ کرد.

در این دستورالعمل آمده است: در راستای «ایجاد تعلق سازمانی و بهره‌وری منابع انسانی با تلاش مستمر در جهت افزایش مشارکت و رضایتمندی آنان» به عنوان یکی از راه کنش‌های کلان در سند تحول و تعالی دانشگاه براساس مصوبه شورای معاونین دانشگاه آزاد اسلامی تعطیلات تابستانی کارکنان دانشگاه از تاریخ ۲۷ تیر تا ۵ مرداد تعیین می‌شود. 

براساس بند‌های این دستورالعمل؛ موافقت با درخواست مرخصی کارکنان برای روز‌های ۲۳ و ۲۴ تیر سال جاری با معرفی نیروی جایگزین بلامانع است، در صورتی که هیچ خللی در امور جاری دانشگاه ایجاد نشود. به استثنا این مورد تعطیلات تابستانی به عنوان مرخصی تشویقی تلقی می‌شود. 

واحد‌ها و مراکز آموزشی که مجری ترم تابستانی هستند، باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنند که در برنامه‌های آموزشی و پشتیبانی سامانه‌های آموزشی هیچ‌گونه خللی ایجاد نشود.

همچنین حضور پرسنل خدمات بهداشتی، درمانی و آموزشی و کادر بیمارستان‌ها حسب برنامه شیفتی و مقررات مربوطه و طبق نظر معاونت علوم پزشکی دانشگاه خواهد بود.

براساس این دستورالعمل؛ کارکنانی که ماهیت وظایف و نوع شغل آنها به گونه‌ای است که باید در محل کار حضور یابند (مانند پرسنل شاغل در مراکز درمانی، بیمارستان ها، حفاظت فیزیکی، تأسیسات و کارکنانی که به صورت شیفت فعالیت می‌کنند) مطابق نظر مدیریت مربوطه می‌توانند از مرخصی ایام مذکور در زمان تعیین‌شده استفاده کنند. ضمن اینکه در صورت لزوم «مرخصی تشویقی» مذکور برای این قبیل از کارکنان تا پایان سال جاری معتبر خواهد بود.

در بخش دیگری از این دستورالعمل آمده است: جهت رفاه و مساعدت به کارکنان ساعتی (غیر بازنشسته) دارای مجوز همکاری از سازمان مرکزی و همچنین جلوگیری از ایجاد وقفه بیمه‌ای در کارکرد این دسته همکاران که در واحد‌ها و مراکز آموزشی و سازمان مرکزی مشغول فعالیت هستند، مقرر شده در صورت عدم تکمیل سقف ساعت کاری در ماه (۱۸۵ ساعت) با توجه به بازه زمانی تعطیلات مذکور، نسبت به پرداخت حق الزحمه مردادماه سال جاری آنان صرفاً براساس میانگین کارکرد سه ماه اردیبهشت، خرداد و تیرماه سال ۱۴۰۳ و حداکثر تا سقف ۱۸۵ ساعت اقدام شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "زمان تعطیلات تابستانی دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "زمان تعطیلات تابستانی دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد"، کلیک کنید.