زارع پور: از پایگاه چابهار ماهواره به فضا پرتاب می کنیم

زارع پور: از پایگاه چابهار ماهواره به فضا پرتاب می کنیم

به گزارش خبرگزاری هیاهو، عیسی زارع پور در حاشیه جلسه هییت دولت در جمع خبرنگاران، گفت: به مناسبت روز معلم یک بسته اینترنتی را برای معلم هایی که در نرم افزار شاد حضور دارند، اختصاص می دهیم.

براساس گزارش هیاهو، زارع پور ادامه داد: معلمان عزیز تا سقف 30 گیگابایت از این بسته اینترنتی به صورت رایگان استفاده کنند. این بسته به صورت اتوماتیک برای آنان فعال می شود و نیاز به ثبت نام نیست.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به فاز اول پایگاه چابهار که برای پرتابگرهای سوخت جامد در دست ساخت است، گفت: امیدوارم فاز اول این پایگاه تا پایان سال به بهره برداری برسد. این پایگاه پایگاه راهبردی و استراتژیک در صنعت فضایی کشور برای فرستادن ماهواره به فضا خواهد بود.

زارع پور ادامه داد: با ساخت و به بهره برداری رسیدن این پایگاه امکان خدمت رسانی به کشورهای همسایه و کشورهای متقاضی و ارسال ماهواره به مدارهای مختلف جو وجود خواهد داشت.

وی رفع فیلترینگ کشور را منوط به قانون جرایم رایانه ای دانست و گفت: منتقدان این قانون را مطالعه کنند تا در جریان جزییات کار قرار بگیرند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در پاسخ به پرسشی درباره فروش خطهای رند اپراتورها به قیمت های نجومی، اظهارکرد: اگر این خطوط در چارچوب مصوبات باشد، بلا اشکال است.

227227

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "زارع پور: از پایگاه چابهار ماهواره به فضا پرتاب می کنیم" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "زارع پور: از پایگاه چابهار ماهواره به فضا پرتاب می کنیم"، کلیک کنید.