رییسی: داعیه داران دانشجو دوستی در آمریکا دانشجویان را به خاطر دفاع از مظلوم به خاک و خون می کشند

در جمع مردم جنوب غرب پایتخت؛

رییسی: داعیه داران دانشجو دوستی در آمریکا دانشجویان را به خاطر دفاع از مظلوم به خاک و خون می کشند

حجت الاسلام رییسی در جمع مردم جنوب غرب پایتخت گفت: در ابتدای دولت گفتیم که هر سال باید یک میلیون شغل ایجاد می شد که اگر می شد امروز با مشکل روبرو نبودیم. امروز از وعده خود عقب نیستیم، در بسیاری از استان ها نرخ بیکاری در کشور کاهشی است، مسیله مسکن هم مهم است.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری هیاهو، حجت الاسلام سید ابراهیم رییسی رییس جمهور که امروز (پنجشنبه) برای بازدید از طرح توسعه بیمارستان شهدای یافت آباد به این شهرستان سفر کرده بود در جمع مردم جنوب غرب پایتخت با بیان اینکه اجرای عدالت، خواست شهدا و اراده دولت است، اظهار کرد: آن چه که شهدای عزیز ما جان خود را نثار آن کردند، توجه به قوانین خداوند و اجرای آن در همه عرصه های زندگی است.

وی افزود: آن چه در وصایای شهدا آمده، اجرای عدالت است، یعنی آن ظرفیتی که در کشور وجود دارد بر اساس عدالت توزیع شود.  هر چه به نفع مردم و اقتصاد کشور باشد را انجام می دهیم حتی اگر عده ای مخالفت کنند. به همۀ مسیولان اعلام کرده ام، نه فقط اعلام بلکه اقدام کرده ام؛ مطلقا به فساد و مفسد رحم نخواهد شد.

رییس جمهور با تاکید بر اینکه امروز طبق برنامه ریزی ها مشکلات آبی و برقی کشور در حال برطرف شدن هستند، اضافه کرد: در ابتدای دولت گفتیم که هر سال باید یک میلیون شغل ایجاد می شد که اگر می شد امروز با مشکل روبرو نبودیم.

رییسی گفت: امروز از وعده خود عقب نیستیم، در بسیاری از استان ها نرخ بی کاری در کشور کاهشی است، مسیله مسکن هم مهم است. اگر در سال های قبل سالی یک میلیون مسکن ساخته می شد، امروز در تهران و استان ها مشکل مسکن نداشتیم.

وی بیان کرد: هم قانون می گوید و هم نیاز کشور است که یک میلیون مسکن ساخته شود، اگر این اتفاق رخ دهد نیاز مردم برطرف خواهد شد.

رییس جمهور با اشاره به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه تاکید کرد: در محشر حیوانات هم از درنده خوییِ جنایت کاران صهیونیست شکایت خواهند کرد. آمریکا و حامیان رژیم صهیونیستی که ادعای احترام به دانشگاه داشتند، دانشجویان را فقط به جرمِ حق گویی به خاک وخون کشیدند. آنچه در غزه بر همگان روشن شد وضعیت و شرایط نه فقط رژیم صهیونیستی، آمریکا و حامیان اسراییل بود.

رییسی افزود: اینها داعیه حقوق بشرشان گوش فلک را کر کرد، اما امروز معلوم شد که اینها بزرگترین ناقضان حقوق انسان هستند. مگر تا دیروز نمی گفتند ما به دانش و دانشگاه احترام می گذاریم؟ دیدید در خبر چگونه پلیس به مراکز دانشگاهی و دانشجویانی که فقط جرم آنها حمایت از فلسطین و غزه و مظلومان بود، حمله کرد و آنها را اذیت و آزار و دستگیر کردند.

رییس جمهور گفت: امروز شاید هیچ دلیلی روشن تر از این برای مردم جهان نبود که ببینند و مشاهده کنند مدعیان دانش دوستی، دانشجو دوستی و دانشگاه دوستی چگونه دانشجویان را فقط به خاطر حق گویی و حق خواهی به خاک و خون می کشند. اینها چهره غربی ها و چهره امریکایی ها را برای همه روشن کرد. این سخنی بود که مردم منطقه 17 و 18 تهران 45 سال قبل در خیابان ها دفاع از قدس، دفاع از فلسطین و نابودی رژیم صهیونیستی را فریاد می زدند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رییسی: داعیه داران دانشجو دوستی در آمریکا دانشجویان را به خاطر دفاع از مظلوم به خاک و خون می کشند" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رییسی: داعیه داران دانشجو دوستی در آمریکا دانشجویان را به خاطر دفاع از مظلوم به خاک و خون می کشند"، کلیک کنید.