رییسی: جمهوری اسلامی تحریم ناپذیر است

ششمین نمایشگاه توانمندی های صادراتی ایران؛

رییسی: جمهوری اسلامی تحریم ناپذیر است

رییس جمهور گفت: جمهوری اسلامی تحریم ناپذیر است و هرگز تحریم ها در این کشور به نتیجه نرسیده و بعد از این هم به نتیجه نخواهد رسید.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری هیاهو، حجت الاسلام سیدابراهیم رییسی شنبه 8 اردیبهشت 1403 در مراسم افتتاحیه ششمین نمایشگاه توانمندی های صادراتی ایران با بیان این که «این نمایشگاه فضای رقابتی و یک کنش جمعی ایجاد می کند تا برای رفاه اجتماعی از مسیر توسعه تجارت، صادرات و گسترش تعاملات اقتصادی عمل شود»، اظهار کرد: این نمایشگاه موجب ارتقای اقتصادی در کشور، منطقه و برای همه جهان است. این نمایشگاه نشان دهنده آن است که جمهوری اسلامی تحریم ناپذیر است و هرگز تحریم ها در این کشور به نتیجه نرسیده و بعد از این هم به نتیجه نخواهد رسید.

وی تاکید کرد: این نمایشگاه نشان دهنده این است طرح های شیطانی منزوی کردن ایران تاکنون به نتیجه نرسیده و بعد از این هم به نتیجه نمی رسد.

ششمین نمایشگاه توانمندی های صادراتی (ایران اکسپو 2024) در روزهای 8 تا 12 اردیبهشت 1403 در مرکز نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

این نمایشگاه به طور ویژه بر 6 حوزه شامل «صنایع غذایی، کشاورزی و شیلات»، «صنعت»، «فرش دستباف، صنایع دستی و گردشگری»، «دارو و تجهیزات پزشکی، تجهیزات آزمایشگاهی و محصولات شیمیایی»، «صنعت ساختمان و خدمات فنی – مهندسی» و «گروه پتروشیمی» متمرکز است.

ادامه دارد …

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رییسی: جمهوری اسلامی تحریم ناپذیر است" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رییسی: جمهوری اسلامی تحریم ناپذیر است"، کلیک کنید.