روایت پالتیکو از دلیل ضعف بایدن در مناظره

روایت پالتیکو از دلیل ضعف بایدن در مناظره

به گزارش هیاهو از هیاهو، منابع مطلع گفتند که «جو بایدن» رئیس‌جمهور و نامزد حزب دموکرات آمریکا برای انتخابات ریاست‌جمهوری پیش روی این کشور، ۲ روز پیش از عملکرد ضعیف خود در مناظره انتخاباتی با «دونالد ترامپ» به دلیل سرماخوردگی شدید و خستگی به سختی قادر به صحبت کردن بود.

روز جمعه(دیروز) بایدن در گفت‌وگویی با شبکه ای‌بی‌سی نیوز گفته بود که او بیمار بوده و در طول مناظره حالش بسیار بد بوده است.

خبرگزاری اسپوتنیک گزارش داد: نشریه پالتیکو روز جمعه در گزارشی با نقل قول از پنج منبع مطلع مطرح کرد که بایدن ۲۵ ژوئن با سرماخوردگی از خواب بیدار شد و با کارمندانش تمرین کوتاهی برای مناظره داشت، بعد تمام روز را استراحت کرد. جواب آزمایش کووید-۱۹ او منفی شده بود.

در گزارش پالتیکو آمده است که روز بعد، دستیاران او تلاش کردند به مناظره برسند و آمادگی برای آن تا صبح پنج‌شنبه ادامه داشت.

منابع مطلع به پالتیکو گفتند: برخی دستیاران ریاست‌جمهوری معتقدند که افزایش تمرین‌ها بایدن را خسته‌تر کرد.

بایدن در اولین مناظره با ترامپ، نامزد حزب جمهوری‌خواه آمریکا در پنج‌شنبه گذشته، گیج و سردرگم بود که نگرانی‌ها درباره توان شناختی او در ۸۱ سالگی را شدت بخشید.

عملکرد ضعیف او در این مناظره باعث شده است برخی سیاستمداران دموکرات، اهداکنندگان کمک‌های مالی و دیگر حامیان خواستار کناره‌گیری او از رقابت‌های انتخاباتی شوند.

انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا قرار است در ماه نوامبر برگزار شود.

ترامپ و بایدن در ۱۰ سپتامبر در مناظره دیگری شرکت خواهند کرد.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "روایت پالتیکو از دلیل ضعف بایدن در مناظره" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "روایت پالتیکو از دلیل ضعف بایدن در مناظره"، کلیک کنید.