دهه شصتی ها می گویند تو جزو خاطرات کودکی ما هستی

دهه شصتی ها می گویند تو جزو خاطرات کودکی ما هستی

صداپیشه مجموعه خاطره انگیز «هادی و هدی» گفت: از آنجایی که از سال 60 برای بچه ها کار می کردم، در حال حاضر دهه شصتی ها به من می گویند: تو جزو خاطرات کودکی ما هستی. در تولید یک اثر هنری برای کودک نمی شود اشتباه کرد چراکه ممکن است زندگی بچه به خطا برود.

به گزارش هیاهو، سوسن مقصودلو در گفت وگو با ایرنا درباره ارتباط با بچه ها و تولید برنامه های عروسکی برای نسل های مختلف گفت: همیشه مایل بودم که بتوانم با کودکان هر نسل و دوره ای ارتباط بگیرم. اما حالا ارتباط گرفتن با بچه ها سخت تر شده است.

وی ادامه داد: از آنجایی که از سال 60 برای بچه ها کار می کردم در حال حاضر دهه شصتی ها به من می گویند: تو جزو خاطرات کودکی ما هستی؛ اما حالا می بینم با اینکه از بچه های این دوره غافل نشده ام و مایلم برایشان کار کنم اما آن ها هیچ تصوری از من ندارند.با اینکه از بچه های این دوره غافل نشده ام و مایلم برایشان کار کنم اما آن ها هیچ تصوری از من ندارند

بازیگر مجموعه خانه آب نباتی افزود: از این رو وقتی برنامه خانه آب نباتی پیشنهاد شد خیلی خوشحال شدم و خوشحال ترم که می بینم بچه های 3 یا 4 ساله من را می شناسند و می گویند برنامه من را می بینند.

مقصودلو با بیان اینکه کار کودک چارچوبی دارد که باید در هر عصر و زمانه ای به آن مقید باشیم، گفت: در تولید یک اثر هنری برای کودک نمی شود اشتباه کرد چراکه ممکن است زندگی بچه به خطا برود.

گوینده مجموعه هادی و هدی در پاسخ به اینکه شرایط فعلی تولید اثر برای کودکان را چطور ارزیابی می کند گفت: از زمانی که پلاتو مجری در تلویزیون پا گرفت تمرین ها همچون سابق صورت نمی گرفت. ما پیش از هر قسمت هادی و هدی برای صدا و عروسک گردانی تمرین می کردیم اما الان یک استودیو کوچک وجود دارد که مجری می آید و برنامه اجرا می شود و تمام می شود.

او تمرین هایی که پیش از اجرا انجام می شود را حایز اهمیت دانست و افزود: آن تمرینات سابق که دریافت های خوبی به بازیگر و عروسک گردان می داد تمام شده؛ الان شکل تمرینات عوض شده. آن تمرینات کمک می کرد تا نقاط ضعف و قوت شناسایی شوند اما الان اتفاق نمی افتد.

بازیگر سریال قطار ابدی، از این مجموعه نام آورد و گفت: قطار ابدی، باجناق ها، طنزآوران جهان نمایش و چند کار دیگر از آثار شاخصی هستند که شامل مرور زمان نشده اند و مردم آن ها را دوست دارند و فراموش نکرده اند.

پایان خبر هیاهو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دهه شصتی ها می گویند تو جزو خاطرات کودکی ما هستی" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دهه شصتی ها می گویند تو جزو خاطرات کودکی ما هستی"، کلیک کنید.