دقت عمل «آب منطقه ای» در نحوه توزیع آب مورد نیاز کشاورزان اصفهان

دقت عمل «آب منطقه ای» در نحوه توزیع آب مورد نیاز کشاورزان اصفهان

به گزارش هیاهو از اصفهان، سید رضا مرتضوی با بیان اینکه در آستانه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری هستیم، اظهار کرد: فرایندی که می توانست در یک سال در جریان برگزاری انتخابات دنبال شود را بایستی در فاصله زمانی کوتاهی طی کنیم، بنابراین ضروری است این انتخابات نیز همانند انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری ذیل منویات مقام معظم رهبری و چهار راهبرد امنیت، سلامت، رقابت و مشارکت همگانی برگزار شود.

وی با تاکید بر مشارکت همگانی در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری، عنوان کرد: دشمن همواره تلاش می کند تا نقش مردم در انتخابات را کم رنگ کند در این ایام مدیران و مسیولان بایستی با هوشیاری کامل عمل کنند.

استاندار اصفهان ضمن اشاره به تشییع باشکوه و پرشور رییس جمهور شهید و همراهان ایشان، گفت: آنچه که می تواند قدرت جمهوری اسلامی را در سطح بین الملل افزایش دهد مشارکت همگانی مردم در انتخابات پیش رو است، ظرفیت مشارکت مردم در آیین تشییع خادم الرضا آیت الله رییسی آماده شده است و اکنون با استفاده صحیح از این ظرفیت مردمی می توانیم قدرت نظام را در چانه زنی های بین المللی بالا ببریم.

مرتضوی خاطرنشان کرد: مدیران در حوزه های تاثیر خود متفاوت از گذشته عمل کنند و با استفاده از حداکثر ظرفیت هایی که در اختیار دارند در مشارکت همگانی مردم در انتخابات ریاست جمهوری نقش آفرینی کنند.

موضوع مهم تفویض برخی اختیارات هییت عالی طرح مولدسازی به استان ها

وی با اشاره به طرح موضوع تفویض برخی اختیارات هییت عالی طرح مولدسازی به استان ها اظهار کرد: اجرای بسیاری از از مصوبات سفرهای رییس جمهور شهید به همه استانهای کشور از جمله اصفهان، وابسته به به تامین اعتبار از طریق طرح مولدسازی است.

استاندار اصفهان افزود: در صورتی که این اختیارات به استانها اعطاء شود، می توان پروژه ها و املاک این طرح را با جدیت بیشتری پیگیری کرده و در استای اجرای طرح های توسعه محور به کار گرفت.

وی با بیان اینکه معضلات مختلفی در استان اصفهان وجود دارد که رفع آنها با اجرای طرح های بر زمین مانده عملیاتی می شود، تاکید کرد: با اجرای این طرح یعنی تفویض برخی اختیارات هییت عالی طرح مولدسازی به استان ها، بسیاری از این پروژه ها سریع تر به مرحله اجرایی و یا تکمیل خواهند رسید.

حمایت کامل شهید رییسی از پروژه های آبی اصفهان

وی در ارتباط با مراحل پیشرفت پروژه های تامین آب استان اصفهان نیز بیان کرد: آیت الله شهید رییسی از اجرای این پروژه ها حمایت تام کردند به نوعی که نیمی از پروژه انتقال آب از دریای عمان که کارشناسان معتقد بودند 11 سال به طول می انجامد در طول یک سال گذشته با حمایت های ایشان به سرانجام رسید.

مرتضوی با بیان اینکه شهید رییسی، مرد ورود به میدان هایی بود که کسی به آنها ورود نمی کرد، گفت: باید تلاش کنیم که خدمات آیت الله رییسی به سرانجام برسد و ارتباط خادم و مخدومی به عنوان الگویی شایسته که رییس جمهور شهید بنیان گذار آن بود در کشور ادامه پیدا کند.

وی ادامه داد: خدمت رسانی به مردم با پیروی از رییس جمهور شهید، باید در افق هدف مسیولان باشد و در این راستا خدمت به مردم تنها هدف افتتاح و بهره برداری از پروژه ها باشد، به نوعی که برای این خدمت حتی درنگ نکنیم، چه تیم فعلی مدیریت استان بر سرکار باشد و چه نباشد.

استاندار اصفهان تاکید کرد: لازم است پروژه هایی که بیش از 80 درصد پیشرفت دارند در سامانه ایران یار ثبت شوند تا مطابق برنامه ریزی به بهره برداری برسد یا به مرحله ای وارد شود که دولت آینده بتواند آنها را وارد مدار خدمت وارد کند.

توزیع آب مورد نیاز کشاورزان با هدف رضایت حداکثری جامعه هدف

وی همچنین با تاکید بر توزیع آب مورد نیاز کشاورزان توسط آب منطقه ای گفت: این امرباید به نحوی انجام شود که رضایت حداکثری جامعه هدف و کشاورزان را به دنبال داشته باشد.

مرتضوی با بیان اینکه خدمات دولت سیزدهم باید به خوبی تبیین شود و پروژه هایی که با درخواست مردم به مرحله اجرا رسید و نور امید را در قلب مردم روشن کرده است باید در اولویت تبیین و معرفی قرار بگیرد، تاکید کرد: روند رفتاری و اخلاقی رییس جمهور شهید آیت الله رییسی، کار منتخبان بعدی ریاست جمهوری را سخت خواهد کرد.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دقت عمل «آب منطقه ای» در نحوه توزیع آب مورد نیاز کشاورزان اصفهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دقت عمل «آب منطقه ای» در نحوه توزیع آب مورد نیاز کشاورزان اصفهان"، کلیک کنید.