دشمن از دریچه رسانه به اقتصاد ما هجوم برده است

دشمن از دریچه رسانه به اقتصاد ما هجوم برده است

هیاهو/لرستان رییس سازمان بسیج سازندگی کشور با بیان اینکه دشمن از دریچه رسانه به اقتصاد ما هجوم برده و داشته های ما را برعکس جلوه می دهد، گفت: این جام رسانه ای باید به سمت ایجاد جریان رسانه ای در امیدآفرینی پیش رود.

سردار سرتیپ پاسدار محمد زهرایی، در گفت وگو با هیاهو اظهار کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی ثابت کرده که گفتمانش در دنیا هم الگوبرداری و تکثیر شده و هم جهان استکبار در برابر این گفتمان به زانو درآمده است.

وی اضافه کرد: در حال حاضر خیزش دانشجویی و بیداری ملت ها که شاهدیم از اثرات صادر شده جمهوری اسلامی است؛ منتها یک جای کار می لنگد  و آن این است که دشمن در جنگ رسانه ای و شناختی توانسته اذهان برخی از نوجوانان و جوانان و بدنه مردم در داخل کشور نسبت به انقلاب و دستاوردهای آن مخدوش و ناامید کند؛ از این منظر که نگاه کنیم امید، ایجادامید، خبرهای امیدآفرین و پیوندهای اجتماعی که کنار همدیگر به سمتی که چهره اقتدار نظامی که در بیرون است در داخل کشور حمایت شود یک ضرورت است.

 رییس سازمان بسیج سازندگی کشور گفت: جام رسانه ای امید می گوید خبرهای امیدآفرینی و اقداماتی که منجر به نشاط و امید در جامعه شود کم نداریم و داستان حق و باطل همچون نور و ظلمت، روشنی و تاریکی است، وقتی رسانه ها امیدآفرینی نکنند دشمن شروع به ترویج ناامیدی در جامعه می کند؛ هرکجا نور نباشد تاریکی به وجود می آید.

زهرایی ادامه داد: هر تیم رسانه ای، هر خبرنگار، هر رسانه و هر اثر فاخر بسان چراغ و نورافکنی است که به جامعه روشنی می بخشد و این جام رسانه ای باید به سمت ایجاد جریان رسانه ای در امید آفرینی پیش رود.

وی بیان کرد: رسانه هایی که واقعیات را نمی بیند بدانند حقیقت یافتنی است نه بافتنی و متاسفانه برخی ها دارند این واژه ها را واژگون جلوه می دهند، اما بدانند غزه پس از 80 سالی که زیر ظلم بود و امپراتوری رسانه ای نمی گذاشت حقیقت روشن شود.

 رییس سازمان بسیج سازندگی کشور اضافه کرد: وقتی داریم در کنار هم زیست می کنیم و جامعه جهانی نظاره گر ما هستند و به این اقتدار غبطه می خورند چرا خودمان به این اقتدار و به پیشرفت ها و دستاوردهای انقلابی نبالیم؛ هرچند منکر وجود فسادها و رانت ها نیستیم.

زهرایی با بیان اینکه نباید به خاطر ایرادات جزیی صورت مساله را حذف کرد، گفت: دشمن از دریچه رسانه به اقتصاد ما هجوم برده و از داشته ها ما را برعکس جلوه می دهد.

پایان خبر هیاهو 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دشمن از دریچه رسانه به اقتصاد ما هجوم برده است" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دشمن از دریچه رسانه به اقتصاد ما هجوم برده است"، کلیک کنید.