درخشش ستاره های قزوینی در آسمان لیگ یک

به گزارش خبرگزاری هیاهو از قزوین؛ درحالی که هیجان و التهاب در لیگ یک فوتبال کشور برای صعود به لیگ برتر و سقوط به لیگ دو به اوج خود رسیده این بازیکنان قزوینی هستند که در مستطیل سبز خودی نشان داده و برای تیم های خود مثمرثمر هستند.

درخشش ستاره های قزوینی در آسمان لیگ یک

خیبر خرم آباد که در ترکیب خود از وجود شاهین طاهرخانی مدافع چپ سابق استقلال سود می برد در هفته سی و سوم و ماقبل پایانی لیگ یک 4 بر 1 آریو اسلامشهر را درهم کوبید تا با 76 امتیاز علاوه بر صعود زودهنگام به لیگ برتر قهرمانی خود را هم مسجل کند.

این بازیکن تاکستانی که مدتی هم در نساجی توپ می زد باردیگر قابلیت های خود را به رخ همگان کشید و درحالیکه در لیگ یک بیشتر از لیگ برتر به وی بازی می رسید توانست با لرستانی ها لیگ برتری شود تا پس از مدتها از زمان گهر درود لرستان نماینده لرها در لیگ برتر بود فصل آینده نیمی از این خطه در بالاترین سطح فوتبال کشور داشته باشیم.

اما دیگر تاکستانی حاضر در لیگ برتر باز هم طاهرخانی است و اینبار حمیدرضا نامش را با فجرسپاسی شیراز در لیگ یک بر سر زبان ها انداخته و می درخشد.

درخشش ستاره های قزوینی در آسمان لیگ یک

حمیدرضا که با قدوقواره کوتاه در ترکیب فکری خوب ظاهر شده این فصل عملکرد خوبی در ترکیب کاکوهای شیرازی داشته و در هفته سی و سوم توانست دروازه مس سونگون را بگشاید تا در برد 3 بر صفر تیمش نقش بسزایی ایفا کرده و فکری ها با توجه به توقف بدون گل چادر ملو اردکان مقابل شاهین بندر عامری همچنان به صعود امیدوارباشند.

درواقع با این برد فجر 70 امتیازی شد تا با چادر ملو هم امتیاز شود و رقابت این دو تیم برای لیگ برتری شدن در هفته پایانی سخت و نفس گیر باشد.

درصورتی که فجر هم بتواند بلیط لیگ برتر را بگیرد باید طاهرخانی ها را فصل آینده در لیگ برتر ببینیم البته اگر به تیم های دیگر نقل مکان نکنند.

درخشش ستاره های قزوینی در آسمان لیگ یک

اما بازیکن قزوینی دیگری که در لیگ آزادگان توپ می زند کسی نیست جز کیانوش میرزایی.

کیانوش که در کاسپین قزوین و بادران تهران و همین شمس آذر در لیگ یک سابقه حضور دارد این فصل در ترکیب تیم بخت برگشته خوشه طلایی ساوه حضورداشت. او علیرغم وضعیت نامناسب تیمش در این فصل عملکرد خوبی داشته و همان کیانوش همیشگی بوده است.

پسر دوست داشتنی مستطیل سبز قزوین هفته قبل یک گل زیبا زد که جزو گل های برتر هفته از نگاه برنامه فوتبال یک هم بود.

اما برخلاف کیانوش تیمش اصلا اوضاع و احوال خوبی ندارد و در قعر جدول آماده سفر به لیگ دو است.

ساوه ای ها که فصل قبل جزو مدعیان صعود به لیگ برتر بودند ایم فصل با بحران بازیکن و مسایل حاشیه ای مواجه شدند تا در سراشیبی سقوط قرار گرفته و در نهایت هم به لیگ دو سقوط کنند.

البته باتوجه به عملکرد خوب کیانوش او قطعا فصل بعد لباس یکی از تیم های لیگ برتری یا حداقل لیگ یکی را به تن خواهدداشت.

همه اینها را گفتیم تا به این نکته برسیم که دور و برمان پر از بازیکن و استعداد است که می توانند لباس یشمی شمس آذر را برتن کنند تا با هزینه های گزاف دنبال بازیکن از شهرهای دیگر نباشیم و مرغ همسایه برایمان غاز نباشد.

بازیکنانی که آرزوی برتن کردن لباس تیمشان را دارند و با مبالغ کمتر حاضرند با عرق و تعصب برای تیم شهرشان به میدان رفته و سرشان را جلوی توپ بگذارند.

هرچند امثال کیانوش میرزایی و… در صعود بدون چون و چرای شمس آذر به لیگ یک دخیل بودند ولی به یکباره عازم شهرهای دیگر شدند تا برای تیم های غیر قزوینی بازی کنند.

بازهم تاکید می کنیم که همه اینها منوط به تیمداری شمس آذر در لیگ بیست و چهارم است که اگر محقق شود حتما باید این تیم از لحاظ کادرفنی و بازیکن تقویت شود تا در بزنگاه های لیگ برتر دچار مشکل و زنگ تفریح حریفان نشود.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "درخشش ستاره های قزوینی در آسمان لیگ یک" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "درخشش ستاره های قزوینی در آسمان لیگ یک"، کلیک کنید.