حمله استقلالِ نکونام به رکورد خاص پرسپولیس

حمله استقلالِ نکونام به رکورد خاص پرسپولیس

به گزارش خبرگزاری هیاهو؛ استقلال و فولاد برگزارکننده یکی از بازی های حساس هفته بیست وهفتم لیگ برتر ایران بودند که در پایان شاگردان جواد نکونام با یک گل به برتری رسیدند و مجددا به صدر جدول رده بندی بازگشتند. این پیروزی یک دستاورد بزرگ دیگر هم برای آبی پوشان داشت و آن ها را به بهترین تیم لیگ در مسابقات داخل خانه تبدیل کرد.

قهرمانی استقلال به عنوان میزبان در لیگ بیست وسوم

به گزارش فوتبال 360، استقلالِ جواد نکونام پیش از دیدار با گل گهر سیرجان تعداد امتیازات بازی های خانگی اش را به عدد 38 رساند تا با توجه به فاصله هفت امتیازی با نزدیک ترین تعقیب کننده اش یعنی پرسپولیس، رتبه نخست خود از این حیث را مسجل کند. استقلال در لیگ بیست وسوم و طی 14 بازی برگزار کرده در قامت میزبان به 12 برد رسیده و تنها 2 تساوی برایش به ثبت رسیده است. پرسپولیس و مس رفسنجان تنها تیم هایی نام گرفتند که برابر آبی پوشان پایتخت در ورزشگاه آزادی شکست نخوردند. همان طور که می دانید در جدال پرسپولیس و استقلال، امتیاز میزبانی در کار نیست و با این اوصاف تنها مس رفسنجان، موفق شده استقلال را به عنوان میزبان متوقف کند.

62 درصد برای استقلالِ میزبان؛ 38 درصد برای استقلالِ میهمان

جواد نکونام و تیمش از 42 امتیاز در دسترس مسابقات خانگی، 28 امتیاز به ارمغان آوردند تا عددی شگفت انگیز را بر جای گذاشته باشند. به عبارتی دیگر 63 درصد از امتیازات این فصل استقلال از دیدارهای خانگی به دست آمده است. گل گهر آخرین حریف تیم پایتخت نشین در ورزشگاه آزادی خواهد بود. پس از استقلال، پرسپولیس از 13 بازی خانگی 31 امتیاز به ارمغان آورده و تراکتور هم از 14 مسابقه موفق به کسب 27 امتیاز شده است.

استقلال، یک قدم تا تبدیل شدن به بهترین میزبانِ تاریخ لیگ برتر

عملکرد استقلال در مسابقاتی که نام میزبان را یدک می کشیده، آن قدر درخشان بوده که آن ها می توانند به بهترین تیم میزبان تاریخ لیگ برتر (در طول یک فصل) هم تبدیل شوند. آبی پوشان در صورتی که بتوانند با فاصله 3 گل از سد گل گهر بگذرند به این عنوان دست خواهند یافت. رکورددار فعلی، پرسپولیس لیگ بیستم است. تیم تحت هدایت یحیی گل محمدی 41 امتیاز از دیدارهای خانگی تصاحب کرد و تفاضل گل +19 را بر جای گذاشت. در حال حاضر استقلال در قامت میزبان 38 امتیاز مال خود کرده و تفاضل گل +16 دارد. تیم یحیی 25 گل زده داشت و 6 بار دروازه اش باز شده بود و استقلال فعلا 24 بار دروازه میهمان های خود را گشوده و 8 بار هم رقبا توانسته اند به این تیم گل بزنند و در صورت ایجاد فاصله 3 گل، می تواند با گل زده بیش تر نسبت به رقیب سنتی، بهترین تیم تاریخ لیگ برتر به عنوان میزبان شود.

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حمله استقلالِ نکونام به رکورد خاص پرسپولیس" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حمله استقلالِ نکونام به رکورد خاص پرسپولیس"، کلیک کنید.