جنیفرلوپز و بن افلک از هم جدا شدند

جنیفرلوپز و بن افلک از هم جدا شدند

آفتاب نیوز :

بن افلک و جنیفر لوپز در میان گزارش هایی از تنش در ازدواجشان، 47 روز است که در انظار عمومی با همدیگر دیده نشده اند. آخرین باری که این زوج مشهور عکسی از خود منتشر کردند، به 30 مارس بازمی گردد که دست در دست هم در خیابان های نیویورک سیتی قدم می زدند.

 به نقل از ایندیپندنت؛ جنیفر لوپز، خواننده 54 ساله، اخیراً زمان زیادی را در شهر نیویورک گذرانده است. او علاوه بر تبلیغ فیلم جدیدش در نتفلیکس به نام “اطلس”، به عنوان یکی از برگزارکنندگان مت گالا امسال، در پله های موزه متروپولیتن نیز حضور داشته است.

لوپز همچنین مشغول فیلمبرداری “بوسه زن عنکبوتی” بود، فیلمی بر اساس موزیکال مشهور برادوی در سال 1993 که بر اساس رمان انقلابی مانویل پویگ در سال 1976 ساخته شده است. در این فیلم، دییگو لونا بازیگر سریال Andor نیز حضور دارد.

در همین حال، گزارش شده است که بن افلک، کارگردان برنده اسکار، 51 ساله، در حال فیلمبرداری “حسابدار 2” در ساحل غربی است و همچنین در مراسم شوخی پردازی (Roast) تام بریدی در 5 می شرکت کرده است. عدم حضور آن ها در انظار عمومی و انجام ملاقات های عمومی به صورت انفرادی، باعث ایجاد شایعات زیادی شده است.

روز چهارشنبه، مجله “این تاچ” ادعا کرد که یک “منبع آگاه” به آن ها گفته است که رابطه این زوج هنری به پایان رسیده است.

این منبع ادعا کرد: “آن ها نزدیک به دو دهه صبر کردند تا دوباره با هم باشند، اما در نهایت نتوانستند رابطه را حفظ کنند. آن ها همیشه به یکدیگر عشق خواهند ورزید، اما او نمی تواند او را کنترل کند و او نمی تواند او را تغییر دهد. هیچ راه ممکنی برای ادامه این رابطه وجود نداشت. “

این منبع آگاه به مجله گفت که بن افلک از خانه مجللشان خارج شده است تا “بر کار و فرزندانش تمرکز کند. “

در همین حال، وبسایت TMZ نیز گمانه زنی کرده است که بن افلک به طور دایم در خانه خود در برنت وود اقامت دارد و ادعا می کند که این خبر را با عکسی از او که با سرعت از خانه اش دور می شود، تایید کرده است.

این زوج مشهور – که اولین زوج قدرتمند بودند که نامشان را ترکیب کردند و “بنیفِر” نامیده شدند – یک رابطه عاشقانه عمومی پر فراز و نشیب داشته اند که از سال 2001 آغاز شد، زمانی که آن ها در فیلم “جیلی” با نقد های منفی روبرو شدند.

این زوج برای 18 ماه مورد توجه عمومی قرار گرفتند. مجلات زرد در آن زمان هر حرکت آن ها را پوشش دادند، از بازی در فیلم دیگری به نام “دختر جرسی” تا فیلمبرداری موزیک ویدیوی مشهور جنیفر لوپز به نام “جنی از بلاک. “

چهار ماه بعد، آن ها از هم جدا شدند، اما همچنان با هم در ارتباط بودند و از یکدیگر به نیکی یاد می کردند. بن افلک در برنامه تلویزیونی “لایو” در سال 2008، زمانی که از او درباره این رابطه پرسیده شد، اظهار داشت که هیچکدام از آن ها چنین توجه شدیدی را پیش بینی نکرده بودند. او گفت: “ما عاشق هم شدیم، هیجان زده بودیم و شاید بیش از حد در دسترس بودیم. “

بعداً در سال 2017، جنیفر لوپز نیز با افلک هم عقیده شد و به مجله ووگ گفت که احساس کرده است توسط پوشش رسانه ای زرد در طول رابطه پرشور آن ها “پاره پاره” شده است.

هر دوی آن ها وارد روابط دیگری با افراد مشهور شدند.

این زوج قدرتمند در سال 2021 دوباره رابطه خود را از سر گرفتند. سال بعد، آن ها در ژوییه در لاس وگاس دیده شدند و سپس در اوت یک مراسم باشکوه در ملک 87 هکتاری بن افلک در خارج از ساوانا، جورجیا برگزار کردند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جنیفرلوپز و بن افلک از هم جدا شدند" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جنیفرلوپز و بن افلک از هم جدا شدند"، کلیک کنید.