جراح پلاستیک کلینیک معروف در خیابان جردن، کلاهبردار دیپلمه از آب درآمد

جراح پلاستیک کلینیک معروف در خیابان جردن، کلاهبردار دیپلمه از آب درآمد

رییس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری فردی با مدرک فوق دیپلم که خود را جراح حرفه ای پلاستیک و زیبایی معرفی کرده بود، در شمال تهران خبر داد.

به گزارش هیاهو، در پی شکایت چند شهروند از پزشک جراح یک کلینیک معروف در شمال تهران، رسیدگی به این پرونده با دستورمقام قضایی در دستورکار کارآگاهان پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت و آنان در تحقیقات خود متوجه شدند که پزشک جراح، نه تنها پزشک نیست، بلکه کلاهبرداری است که قبلا هم دستگیر شده و این بار با معرفی خود به عنوان یک جراح پلاستیک دست به کلاهبرداری از مردم زده است.

در همین راستا نیز ماموران به کلینیک زیبایی و جراحی پلاستیک مذکور در خیابان جردن تهران رفته و این فرد را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

شکایت 4 نفر از جراح پلاستیک قلابی 

سرهنگ سعید مجیدی، رییس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ درتشریح جزییات این پرونده گفت: متهم این پرونده، فردی است با تحصیلات فوق دیپلم که خود را به عنوان یک جراح زیبایی معرفی کرده و اقدامات مختلفی اعم از تزریق بوتاکس و … را انجام داده است. متاسفانه این فرد توانسته در یک کلینیک بسیار معروف در محله جردن تهران استخدام شده و اینچنین از اسم و رسم این کلینیک نیز سوءاستفاده کرده است. 

رییس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ ادامه داد: البته باید به این مسیله دقت کرد که مسیولین این کلینیک نیز باید پاسخگوی قانون باشند زیرا که باید مدارک این فرد را بررسی کرده و سپس نسبت به استخدام وی اقدام می کردند. 

مجیدی گفت: تا کنون چهار شهروند از این فرد شکایت کرده اند اما ممکن است تعداد شکات افزایش پیدا کند. 

وی افزود: این پزشک قلابی که خود را برگزیده و مورد تقدیر در مراسم ها و همایش های پزشکی نیز معرفی کرده بود، نه هیاهو پزشکی دارد و نه مجوز پروانه طبابت را اخذ کرده است.

رییس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ خطاب به شهروندان توصیه کرد: برای انجام امور پزشکی و زیبایی حتما به مراکز معتبر مراجعه کنید. همچنین قبل از انجام هرگونه اقدامی، پروانه و مجوزهای پزشکی متخصصان را بررسی و مشاهده کنید. همچنین می توان با مسیولان کلینیک ها نیز صحبت کرد و از سوابق پزشک مورد نظر مطلع شد.

از جراح قلابی تا کارآفرینی در صنعت فولاد

این متهم که دارای مدرک فوق دیپلم است، با اشاره به سوابق کاری خود نیز مدعی شد: من بیش از 12 سال است در یک کلینیک زیبایی معروف در یکی از مناطق بالای شهر پایتخت کار می کردم.من جراح نیستم و مدرک فوق دیپلم دارم اما به صورت تجربی خیلی چیزها یاد گرفته ام و توانستم از این دانشم استفاده کنم و خودم را به عنوان جراح معرفی کنم و کار پیدا کنم!

این متهم که سابقه دار نیز است؛ ادامه داد: آخرین بار هشت سال پیش به خاطر دخالت در امور پزشکی دستگیر شدم که مجازاتم را کشیدم و آزاد شدم اما دوباره سراغ این کار رفتم.

بررسی سوابق این فرد نشان می دهد که او عناوین دیگری را نیز جعل کرده است. به گفته افسر پرونده این متهم، او خود را کارآفرین حوزه فولاد هم معرفی و ادعا کرده که مبلغ یک و نیم میلیارد تومان نیز در این حوزه سرمایه گذاری کرده است. همچنین بررسی های پزشکی نشان داد که این پزشک قلابی دارای اعتیاد شدید به مصرف موادمخدر است و زمانیکه وی تحت تاثیر این مواد بوده است اقدام به صحنه سازی مرگ خود کرده است.

این متهم برای بررسی های بیشتر تحت نظر پلیس آگاهی قرار دارد و شهروندان می توانند برای ثبت شکایت به پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ مراجعه کنند.

پایان خبر هیاهو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جراح پلاستیک کلینیک معروف در خیابان جردن، کلاهبردار دیپلمه از آب درآمد" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جراح پلاستیک کلینیک معروف در خیابان جردن، کلاهبردار دیپلمه از آب درآمد"، کلیک کنید.