تمهیدات ترافیکی ویژه سی و پنجمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)

تمهیدات ترافیکی ویژه سی و پنجمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)

رییس پلیس راهور تهران بزرگ با تشریح تمهیدات ترافیکی سی و پنجمین سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) اعلام کرد: از ساعت 22 روز یکشنبه 13 خرداد تا خاتمه مراسم تردد کلیه وسایل نقلیه در محورهای علامه عسگری و بزرگراه شهید هاشمی (صالح آباد) ممنوع است.

به گزارش هیاهو، سرهنگ سید ابوالفضل موسوی پور امروز در یک نشست خبری دراین باره گفت: پلیس راهور تهران بزرگ بمناسبت ارتحال ملکوتی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) تمهیدات ترافیکی خاصی را بمنظور تسهیل عبور و ایمنی ترافیکی زایرین اجرا می کند.

وی به محدودیت های تردد خودروهای سنگین اشاره کرد و گفت: از ساعت 22 روز یکشنبه 13 خرداد تا خاتمه مراسم تردد کلیه وسایل باربری سنگین در جنوب به شمال جاده قدیم قم از پلیس راه حسن آباد به سمت شمال ممنوع است و خودروها جهت ورود به تهران به سمت جاده چرمشهر هدایت خواهند شد.

همچنین تردد در مسیر شمال به جنوب محور شهید رجایی از پل آزادگان به سمت جنوب ممنوع و خودروها به سمت غرب و شرق آزادگان هدایت و از طریق جاده ساوه ادامه مسیر خواهند داد .  در مسیر میدان نماز اسلامشهر تردد به سمت شرق (کمربندی دوم ) ممنوع می باشد و تردد کلیه اتوبوس های کاروان ها نیز از این مسیر ممنوع و از طریق جاده وهن آباد به سمت فرودگاه امام خمینی (ره) هدایت میگردند.
به گفته وی، همچنین تردد در محدوده  پل فیروز آباد به سمت غرب ممنوع می باشد.

سرهنگ موسوی پور به سایر محدودیت های تردد نیز اشاره کرد و گفت: از ساعت 6 صبح روز دوشنبه 14 خرداد تا خاتمه مراسم تردد کلیه وسیله نقلیه از شمال به جنوب محور شهید هاشمی از پل آزادگان به سمت جنوب و مسیر غرب به جنوب و شرق به جنوب آزادگان به بزرگراه شهید هاشمی (صالح آباد) جنوب ممنوع است و خودروها به سمت آزادگان غرب و شرق و جاده قدیم قم هدایت خواهند شد.

رییس پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص ممنوعیت های توقف افزود: از ساعت 24 روز یکشنبه تا پایان مراسم و تخلیه کامل محدوده اطراف حرم مطهر، در بزرگراه خلیج فارس از  بزرگراه آزادگان تا عوارضی  تهران قم، بزرگراه شهید هاشمی (صالح آباد) از  بزرگراه آزادگان تا بلوار علامه عسگری  و بلوار  علامه عسگری  از  پل  آزادراه خلیج فارس تا سه راه باقرشهر در هر دو مسیر  اعمال ممنوعیت های توقف خواهیم داشت .

سرهنگ موسوی پور  خاطرنشان کرد: همچنین توقف  کلیه وسایل نقلیه  در  حریم تقاطع ها و ورودی  و خروجی  معابر  بزرگراهی  ممنوع می باشد .

سرهنگ سید ابوالفضل موسی پور گفت : تردد سواری های شخصی جهت شرکت در  مراسم صرفاً از جاده قدیم یا ( محورشهید رجایی) به سمت پارکینگ شماره 4 که در خیابان شهید فیروزی و همچنین قطعات قدیم و جدید بهشت زهرا(س) از درب باب الحوایج و همچنین درب گلدسته خواهد بود .

وی ادامه داد تردد موتور سیکلت نیز از همین مسیر جاده قدیم درب گلدسته ، بلوار شهدا و بلوار حضرت زهرا (س) به سمت پارکینگ در میدان آبنما در ضلع شمال غربی متروی حرم مطهر خواهد بود .

رییس پلیس راهور تهران بزرگ بیان کرد: تردد اتوبوس های کاروان های  مربوط به شرکت کنندگان در مراسم که از استان ها و شهرهای سراسر کشور مراجعه می کنند در مسیر شمال به جنوب خلیج فارس ممنوع می باشد . چرا که در مسیر شمال به جنوب خلیج فارس هیچگونه ورودی به پارکینگ نخواهیم داشت .

ادامه دارد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تمهیدات ترافیکی ویژه سی و پنجمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تمهیدات ترافیکی ویژه سی و پنجمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)"، کلیک کنید.