تصادف مرگبار رونیز و پژو 206 در بزرگراه شیخ فضل الله/ برخورد خونین کامیونت ها

تصادف مرگبار رونیز و پژو 206 در بزرگراه شیخ فضل الله/ برخورد خونین کامیونت ها

رییس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ از تصادف مرگبار میان سواری رونیز و پژو 206 و همچنین واژگونی خونین کامیونت در 2 نقطه از پایتخت خبر داد.

سرهنگ رابعه جوانبخت در گفت وگو با هیاهو به تشریح دو حادثه رانندگی رخ داده در دو نقطه از پایتخت در بامداد امروز پرداخت و گفت: نخستین حادثه در ساعت دو بامداد امروز در بزرگراه شیخ فضل الله نوری رخ داد و در جریان آن یک دستگاه سواری رونیز که در حال حرکت در مسیر بود در محدوده چوب تراش با یک دستگاه سواری پژو 206 برخورد کرد. شدت این برخورد به حدی بوده که سواری پژو 206 واژگون شد.

وی با اشاره به حضور عوامل پلیس راهور و همچنین دیگر عوامل امدادی در محل حادثه گفت: با حضور امدادگران و ماموران در محل مشخص شد که راننده سواری پژو 206 در دم جان خود را از دست داده است. همچنین راننده رونیز هم به شدت مصدوم شده بود که توسط عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل شد.

رییس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ درباره علت وقوع این حادثه نیز گفت: بررسی کارشناسان تیم تصادفات پلیس راهور نشان داد که این حادثه  به علت عدم رعایت حق تقدم از سوی راننده سواری رونیز رخ داده است.

برخورد خونین کامیونت ها در بزرگراه آزادگان

جوانبخت به دومین حادثه رانندگی رخ داده در بامداد امروز نیز اشاره کرد و گفت: در ساعت6:50 صبح امروز دو دستگاه کامیونت ایسوزو در حال حرکت در مسیر غرب به شرق بزرگراه آزادگان بودند که در محدوده  لاین تندرو به کندروی قبل از جهاد با یکدیگر برخورد کردند. در جریان این حادثه یکی از کامیونت ها واژگون شد.

وی با اشاره به حضور عوامل امدادی در محل حادثه گفت: در این حادثه دو نفر مصدوم شدند که امدادگران این افراد را به بیمارستان انتقال دادند.  همچنین با حضور تیم های پلیس بزرگراه، ترافیک در این محدوده مدیریت و روانسازی شده و کامیونت واژگون شده نیز توسط جرثقیل سنگین به محل ایمن منتقل شد.

به گفته رییس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ علت این حادثه از سوی کارشناسان تصادفات پلیس راهور در حال بررسی است، اما شواهد اولیه حاکی از آن است که خواب آلودگی و خستگی راننده کامیونت سبب وقوع این حادثه شده است.

پایان خبر هیاهو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تصادف مرگبار رونیز و پژو 206 در بزرگراه شیخ فضل الله/ برخورد خونین کامیونت ها" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تصادف مرگبار رونیز و پژو 206 در بزرگراه شیخ فضل الله/ برخورد خونین کامیونت ها"، کلیک کنید.