تداوم باد و باران در استان اصفهان/ تنش دمایی پیش بینی می شود – خبرگزاری هیاهو | اخبار ایران و جهان

تداوم باد و باران در استان اصفهان/ تنش دمایی پیش بینی می شود - خبرگزاری هیاهو | اخبار ایران و جهان

لیلا امینی در گفت وگو با خبرنگار هیاهو با اشاره به فعالیت سامانه ناپایدار بر فراز استان، اظهار داشت: آسمان بیشتر مناطق طی امروز و فردا به صورت قسمتی ابری و گاهی افزایش ابر خواهد بود و وزش باد به نسبت شدید تا شدید، وقوع تند باد لحظه ای و در برخی مناطق مستعد شرقی خیزش گردو خاک محلی پیش بینی می شود.

وی خاطرنشان کرد: امروز همچنان احتمال بارش رگبار بهاری به ویژه در نواحی غربی و شمالی استان وجود دارد.

رییس مرکز پیش بینی و مخاطرات جوی اداره کل هواشناسی استان اصفهان به بارندگی های 24 ساعت اخیر اشاره کرد و گفت: بیشترین میانگین بارشی تا صبح امروز به ترتیب در ایستگاه فریدون شهر با 40 میلیمتر، خوانسار 29.4، داران 20 میلیمتر، میمه 17.5 میلیمتر، چادگان 16.3، گلپایگان، نطنز و نجف آباد 10 میلیمتر، مورچه خورت هفت میلیمتر، سمیرم و شهر اصفهان چهار میلیمتر و زرین شهر 3.8 میلیمتر بوده است.

امینی افزود: برای روزهای پنجشنبه و جمعه آسمان در بیشتر مناطق به صورت صاف تا قسمتی ابری و گاهی وزش باد پیش بینی می شود؛ همچنین تنش دمایی (کاهش دما) را طی بامداد روز پنجشنبه به ویژه در باغات نواحی غربی استان انتظار داریم.

وی با بیان اینکه کمینه دمای هوا در بیشتر مناطق استان اصفهان طی 24 ساعت آینده بین یک تا سه درجه کاهش می یابد، گفت: بیشینه دمای هوای کلان شهر اصفهان در گرم ترین ساعات امروز به 24 درجه سلسیوس بالای صفر و کمینه آن بامداد فردا به 10 درجه سلسیوس بالای صفر می رسد.

خورو بیابانک با بیشینه دمای 32 درجه سلسیوس بالای صفر و بویین میاندشت با کمینه دمای 2 درجه سلسیوس بالای صفر به ترتیب گرم ترین و خنک ترین نقاط استان طی 24 ساعت آینده خواهند بود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تداوم باد و باران در استان اصفهان/ تنش دمایی پیش بینی می شود – خبرگزاری هیاهو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تداوم باد و باران در استان اصفهان/ تنش دمایی پیش بینی می شود – خبرگزاری هیاهو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.