تجلیل مدیران رسانه ها از عملکرد وزارت خارجه در جریان عملیات وعده صادق

تجلیل مدیران رسانه ها از عملکرد وزارت خارجه در جریان عملیات وعده صادق

مدیران رسانه های کشور، عملکرد وزارت خارجه در جریان عملیات طوفان الاقصی به ویژه تعامل با نیروهای مسلح کشور در جریان عملیات وعده صادق را در ابعاد مختلف در راستای دفاع از امنیت و منافع ملی، مدبرانه و قابل تقدیر دانستند.

به گزارش هیاهو، ششمین نشست هم اندیشی با مدیران مسیول و مدیران عامل رسانه های جمعی کشور به دعوت  حسین امیرعبدالهیان، وزیر امور خارجه کشورمان عصر امروز یکشنبه در یک فضای صمیمی و دوستانه با هدف گفتگو و تبادل نظر پیرامون مهمترین محورهای مرتبط با روابط خارجی و بین المللی جمهوری اسلامی ایران، تحولات منطقه و جهان در محل وزارت امور خارجه برگزار شد.

در آغاز این نشست مدیران مسیول و مدیران عامل رسانه های گروهی کشور ارتباط رسانه و دستگاه دیپلماسی در روشنگری افکار عمومی بویژه در تصویر سازی واقعگرایانه را با اهمیت توصیف کردند.

همچنین مدیران مسیول و مدیران عامل رسانه های گروهی کشور رویکرد و عملکرد وزارت امور خارجه در جریان عملیات طوفان الاقصی به ویژه هماهنگی و تعامل هم افزا با نیروهای مسلح کشور در جریان عملیات وعده صادق علیه رژیم صهیونیستی را در ابعاد مختلف سیاسی و بین المللی در راستای دفاع از امنیت و منافع ملی، مدبرانه و قابل تقدیر دانستند.

براساس اعلام وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در این دیدار، مدیران رسانه های کشور از طیف های مختلف سیاسی، دیدگاه های خود را در خصوص موضوعات متنوعی از مسایل سیاست خارجی در حوزه منطقه ای و بین المللی، روابط اقتصادی، تجاری و فرهنگی بین المللی مطرح کردند.

در ادامه این نشست حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران ،ضمن تاکید بر اهمیت پیوند و همکاری مکمل میان دستگاه دیپلماسی و رسانه ها و تشکر از نقش رسانه های عمومی کشور در حمایت از سیاست خارجی و تبیین و روشنگری سیاست های نظام برای افکار عمومی داخلی و خارجی، بر اهمیت ارتقای این همکاری های مشترک و سازنده در راستای منافع ملی تاکید کرد.

امیرعبداللهیان ضمن تجلیل از نقش محوری و حکیمانه مقام معظم رهبری در عبور کشور از گذرگاه های سخت و دشوار، رویکرد دولت آیت الله رییسی در پیگیری و تحقق منافع ملی در چارچوب روابط متوازن و دیپلماسی پویا با حوزه های مختلف جغرافیایی را مورد اشاره قرار داد.

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، همچنین با مروری بر مهم ترین تحولات فراروی کشور در عرصه سیاست و روابط خارجی از ابتدای شروع به کار دولت سیزدهم، ابعادی از نحوه مدیریت این مسایل و چالش ها و نتایج حاصله را برشمرد.

امیرعبداللهیان با اشاره به بحران غزه، برخی از ابعاد نقش آفرینی جمهوری اسلامی ایران در عرصه دیپلماتیک در حمایت از ملت مظلوم فلسطین در هفت ماهه جنگ اخیر علیه غزه را تشریح کرد.

رییس دستگاه دیپلماسی در ادامه این نشست ضمن با اهمیت خواندن نقش کنش گری رسانه ها همپای دولت و دستگاه دیپلماسی، به سوالات حاضران پاسخ گفت.

پایان خبر هیاهو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تجلیل مدیران رسانه ها از عملکرد وزارت خارجه در جریان عملیات وعده صادق" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تجلیل مدیران رسانه ها از عملکرد وزارت خارجه در جریان عملیات وعده صادق"، کلیک کنید.