تبانی در فوتبال 250 میلیون تومان جریمه دارد، مصاحبه علیه مقامات فدراسیون 2 میلیارد تومان

تبانی در فوتبال 250 میلیون تومان جریمه دارد، مصاحبه علیه مقامات فدراسیون 2 میلیارد تومان

به گزارش خبرگزاری هیاهو؛رسول باختر در مورد جریمه 250 میلیون تومانی برای تبانی در فوتبال طبق آیین نامه انضباطی فدراسیون فوتبال ، اظهار داشت: جریمه در ماده 73 آیین نامه انضباطی 50 میلیون تومان بود که اکنون افزایش پیدا کرده و حداکثر جریمه نقدی فرد متخلف 250 میلیون تومان شده است.

به نقل از فارس بنابراین طبق این ماده آیین نامه اگر فردی در فوتبال مرتکب تبانی شود این مبلغ جریمه خواهد شد اما بر اساس مصوبه جدید فدراسیون فوتبال مصاحبه علیه مقامات فدراسیون فوتبال 2 میلیارد تومان جریمه نقدی در پی خواهد داشت.وی افزود: نمونه این جریمه جواد نکونام است که ظاهرا به دلیل چند مصاحبه علیه مقامات و ارکان فدراسیون فوتبال 5 میلیارد تومان جریمه نقدی شده است. به هر حال نیاز است که بسیاری از قوانین و آیین نامه های انضباطی فوتبال ما به روز شوند.باختر تصریح کرد: به عنوان مثال برخی قوانین تعیین وضعیت فوتبال باید طبق الزام فیفا باید تا سال 2020 به روز رسانی می شد اما اکنون که 2024 هستیم هنوز این اتفاق رخ نداده است. خوش شانس هستیم که هنوز این قوانین تغییر نکرده محل چالش نیستند وگرنه در این زمینه هم با مشکلاتی مواجه می شدیم. این وکیل ورزشی در خصوص اینکه آخرین به روز رسانی آیین نامه انضباطی فوتبال کشورمان مربوط به سال 1397 است گفت: فیفا معمولا هر دو سال یکبار قوانین انضباطی خود را به روز رسانی می کند و بهتر است که ما هم قوانین انضباطی خود را هرچه سریع تر به روز کنیم.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تبانی در فوتبال 250 میلیون تومان جریمه دارد، مصاحبه علیه مقامات فدراسیون 2 میلیارد تومان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تبانی در فوتبال 250 میلیون تومان جریمه دارد، مصاحبه علیه مقامات فدراسیون 2 میلیارد تومان"، کلیک کنید.