بلاتکلیفی عجیب انتخابات تنیس – هیاهو

بلاتکلیفی عجیب انتخابات تنیس - هیاهو

برگزاری انتخابات فدراسیون تنیس با تعویق روبرو شد و در حالی که تصور می شد مدت زمان آن نهایتا یک هفته باشد اما فعلا در بلاتکلیفی به سر می برد.

به گزارش هیاهو، انتخابات فدراسیون تنیس ایران قرار بود اول خرداد برگزار شود اما وزارت ورزش و جوانان در نامه ای به فدراسیون تنیس اعلام کرد به دلیل شهادت رییس جمهور  و همراهان در سانحه بالگرد، این انتخابات به تعویق افتاده است و اول خرداد برگزار نمی شود.

هیات رییسه فدراسیون تنیس نیز بلافاصله هفتم خرداد را برای برگزاری انتخابات پیشنهاد داد اما وزارت ورزش هیچ واکنشی به درخواست هیات رییسه نشان نداد.

با توجه به اینکه همه چیز برای برگزاری انتخابات مهیا بوده، تصور می شد این تعویق نهایتا یک هفته ای باشد اما فعلا خبری از اعلام تاریخ از سوی وزارت ورزش و جوانان نیست.

فدراسیون تنیس مسابقات دیویس کاپ را پیش رو دارد که 21 تا 26 خرداد برگزار می شود. تیم تنیس ایران در گروه سه آسیا رقابت دارد و تیم اول هر گروه راهی پلی آف گروه دو جهانی می شود. بنابراین رقابت حساسی برای تنیس ایران محسوب می شود و بلاتکلیف ماندن فدراسیون در آستانه این مسابقه مهم اتفاق خوبی نیست.

با توجه به اینکه تمام کارهای مربوط به انتخابات انجام شده، بهتر است وزارت ورزش هر چه زودتر این انتخابات را برگزار کند تا فدراسیون در بلاتکلیفی وارد مهم ترین مسابقه پیش رویش نشود.

نکته قابل توجه این است دوره ریاست داود عزیزی 11 خرداد به پایان می رسد اما وزارت ورزش 30 اردیبهشت سرپرست تعیین کرد تا شایبه ای در انتخابات پیش نیاید و اینکه هنوز دوره ریاست چهار ساله عزیزی به پایان نرسیده و فدراسیون با سرپرست اداره می شود و از آن طرف انتخابات هم برگزار نمی شود، عجیب به نظر می رسد.

انتخابات تنیس دو کاندیدا دارد که داود عزیزی و اشرف گنجویی کاندیداهای آن هستند.

پایان خبر هیاهو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بلاتکلیفی عجیب انتخابات تنیس – هیاهو" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بلاتکلیفی عجیب انتخابات تنیس – هیاهو"، کلیک کنید.