بسیجیان الگو های اخلاقی و علمی دانشجویان هستند

منصوری:

بسیجیان الگو های اخلاقی و علمی دانشجویان هستند

رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان، بسیجیان را الگو های اخلاقی و علمی دانشجویان دانشگاه معرفی و بر ضرورت پیگیری جهاد تبیین در دوران حساس جامعه و کشور تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری هیاهو، محمدامین بخشی مسیول بسیج دانشجویی دانشگاه های سمنان در حکم جداگانه ای سید محمود زرگر را به عنوان سرپرستی بسیج دانشجویی و مینا جهانی را به عنوان سرپرستی جانشین خواهر بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان منصوب کرد.

براین اساس، آیین تکریم و معارفه مسیولان قدیم و جدید بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان با حضور مهدی منصوری رییس این دانشگاه، معاونین فرهنگی، دانشجویی و آموزشی، مهارتی، نماینده مسیول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان و مسیول بسیج دانشجویی دانشگاه های استان سمنان برگزار و زرگر به عنوان سرپرست بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان معرفی و از تلاش های سیدحسین رضوی قدردانی شد.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان در این نشست با اشاره به چهار شاخص میدان داری عرصه های حیاتی و اساسی زندگی، پیشتازی در علم و عمل، عدالت طلبی و احساس صاحب خانه داشتن نسبت به کشور که در بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی به عنوان شاخص های دانشجوی بسیجی تعریف شده، اظهار کرد: بسیج دانشجویی تشکلی کارآمد برای همه ابعاد علمی، پژوهشی، فرهنگی و ورزشی دانشگاه است.

منصوری، بسیجیان را الگو های اخلاقی و علمی دانشجویان دانشگاه معرفی و بر ضرورت پیگیری جهاد تبیین در دوران حساس جامعه و کشور تاکید کرد.

به گزارش هیاهو، همچنین در احکامی از سوی بخشی مسیول بسیج دانشجویی دانشگاه های استان سمنان با قدردانی از تلاش های فاطمه فاطمی نیا، مینا جهانی به سرپرستی جانشین خواهر بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان منصوب شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بسیجیان الگو های اخلاقی و علمی دانشجویان هستند" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بسیجیان الگو های اخلاقی و علمی دانشجویان هستند"، کلیک کنید.