با «جهاد تبیین» اهمیت حضور مردم پای صندوق را روشن کنید

رییس سازمان بسیج اساتید کشور:

با «جهاد تبیین» اهمیت حضور مردم پای صندوق را روشن کنید

مردانی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب که خواص نقش مهمی دارند، افزود: وظیفه خواص سنگین است، شما اساتید بسیجی جزء خواص هستید.

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری هیاهو، محمدرضا مردانی، رییس سازمان بسیج اساتید کشور در جمع شورای معاونین و مسیولین و شورای کانون های بسیج اساتید استان سیستان و بلوچستان با بیان اینکه همه شما اساتید بسیجی قطعا نبست به مسایل مهم منطقه ای مسلط هستید و می دانید در چه شرایط خاص تاریخی قرار گرفته ایم به عملیات طوفان الاقصی اشاره کرد و ادامه داد: جهان در حال تغییراتی در معادلات قدرت است. 

وی افزود: با وزن کشی ها و حضور استکبار جهانی به صورت مستقیم و غیرمستقیم با هدف پشتیبانی از رژیم صهیونیستی، شاهد یک هماوردی و جنگ پیدا و پنهان هستیم. در سطح منطقه و جهان تغییراتی را شاهد هستیم و نقش ایران اسلامی در این تغییرات کاملا قابل ارزیابی و مشخص است.

رییس سازمان بسیج اساتید کشور تصریح کرد: در این برهه نقش آفرینی ملت عزیز ایران در کنار رهبران و بزرگان این کشور بسیار مهم است. در صحنه بودن مردم و دفاع از ارزش های انقلاب و همچنان صبر و بردباری در برابر مشکلات در شرایط کنونی از موضوعات مهمی است که باید به آن توجه شود.

مردانی ادامه داد: مهمتر از همه این ها شناخت عمیق از شرایط بسیار حساسی است که در پیش روی ماست و به عنوان پیچ تاریخی مطرح بوده است.

وی خاطر نشان کرد: روند عملکرد مثبت دولت مردمی و تلاش های شبانه روزی رییس جمهور و دولت انقلابی و مردمی ایشان در ایجاد امید و نهادینه سازی مدیریت جهادی و انقلابی و در جهت رفع مشکلات برای ما روشن است. 
رییس سازمان بسیج اساتید کشور اضافه کرد: رونمایی از توانمندی های دفاعی کشور، پرتاب 3 ماهواره به فضا و پیشرفت های خیره کننده در صنایع راهبردی، دستاورد های بسیار مهمی هستند که امروز شاهد آن هستیم. حضور در سازمان شانگهای، حضور در معادلات منطقه ای و ارتباط در سطح دنیا و با کشور های مختلف به لطف پروردگار قدرت و تحرک خوبی را برای نظام اسلامی ایجاد کرده است.

مردانی گفت: این پیشرفت ها دشمنان ما را بیش از پیش تحریک کرده و آن ها را به میدان آورده است. 

وی افزود: در این رابطه می بایست دانشگاهیان در میدان باشند و به دولت در راستای سیاست های دولت و نظام جمهوری اسلامی کمک کنند.

رییس سازمان بسیج اساتید کشور با بیان اینکه امروز ما بیش از هر زمان دیگری نیازمند همبستگی میان دیپلماسی با میدان هستیم.

وی تصریح کرد: در شرایطی که دشمنان در صحنه با تمام قوا و تمام دارایی هایشان کمک می کنند و تمامی اسلام با تمامی کفر در گیر است، یقینا باید در حمایت از مظلومین، گروه ها و نهضت های آزادی بخش و ملت هایی که به دنبال استقلال هستند، الهام بخشی انقلاب اسلامی بیش از هر زمان دیگری در صحنه عمل روشن باشد.

مردانی اظهار کرد: حمایت از مردم مظلوم غزه و آزادی قدس امروز بیش از هر زمان دیگری وجهه عملیاتی و واقعی پیدا کرده است که تداوم جریان و محور مقاومت و همبستگی این محور در حمایت از مردم غزه و جابه جایی قدرت در عرصه بین المللی برای ما روشن و افول قدرت امریکا و استکبار جهانی کاملا پیداست.

رییس سازمان بسیج اساتید کشور بیان کرد: امروز ما شاهد فروریختن تمدن غرب و قدرت استکباری آمریکا هستیم. با شکل گیری قدرت های نوظهور و حضور میدانی کشور های اسلامی بارقه های امید برای تمدن سازی نوین اسلامی با رهبری نظام جمهوری اسلامی امروز دیده می شود.

وی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر اینکه «ما امروز بیش از هر زمان دیگری نزدیک به قله هستیم»، تصریح کرد: تنفر روز افزون ملت ها از امریکا و غرب و صهیونیست ها روشن است؛ امروز ملت های جهان از آمریکا متنفر است و نه تنها در خیابان کشور های اسلامی بلکه در خیابان های خود کشور های غربی نیز شاهد این مسیله هستیم.

وی ادامه داد: اگر روزی صحبت از برخورد با ایران و گزینه های روی میز می شد امروز عنوان می کنند ما قصد درگیری با ایران را نداریم. امروز صحبت از اقتدار و توانمندی و قدرت جمهوری اسلامی ایران با محور مقاومت و علاقه مندان به انقلاب اسلامی در سراسر منطقه است که دستگاه امنیتی کاخ سفید اعلام کرد که آمریکا قدرت بلامنازع در منطقه نیست؛ امروز ابر قدرت خاورمیانه جمهوری اسلامی ایران است.

مردانی افزود: این دستاورد ها به برکت خون شهدای عزیز و مجاهدت های همه عناصر ارزشی و انقلابی و مجاهدانی که در میدان تلاش کردند، است؛ لذا دیدیم که گروه های جهادی در فلسطین طوفانی از جنس الاقصی ایجاد کردند که این شکست برای رژیم صهیونیستی به تعبیر رهبر معظم انقلاب قابل جبران نیست.

رییس سازمان بسیج اساتید کشور گفت: امروز دشمن در عرصه دفاعی و امنیتی شکست را پذیرفته و در صدد است که در آستانه رویداد بزرگ سیاسی و اجتماعی یعنی انتخابات مجلس با استفاده از غلبه رسانه ای و در فضای مجازی و استفاده از عملیات روانی با تاثیر گذاری بر مردم و پمپاژ نا امیدی بتواند از طریق عدمحضور مردم در پای صندوق های رای اثر گذار باشد.

وی اظهار کرد: امروز مهمترین و اساسی ترین ماموریت ما به عنوان استاد بسیجی این است که روشنگری کنیم و ایمان و امید در بین جوانان و مردم و گروه های هدف و جامعه و مخاطبین ایجاد کنیم تا بدانند ما نزدیک قله هستیم. امروز کشور در آستانه یک تحول بزرگ در حوزه فناوری، نوآوری و در حوزه پیشرفت های تمدنی است. از این حیث انتظار است که اساتید با حضور در عرصه رسانه و فضای مجازی به ویژه در فضای حقیقی در مدارس برای رای اولی ها و برای دانشجویان در دانشگاه ها و خوابگاه ها و سایر محافل کارگری، صنعتی و نماز جمعه و مساجد با جهاد تبیین اهمیت حضور مردم در پای صندوق های رای را روشن کنند.

مردانی بیان کرد: امروز دشمن به دنبال این است که حضور حداکثری در پای صندوق های رای رخ ندهد تا بتواند جدایی مردم از حاکمیت را به عنوان یک مسیله دامن بزند؛ پس اینکه مقام معظم رهبری در طول مدت کوتاهی نسبت به اهمیت انتخابات فرمایشات متعددی فرمودند باید دقت شود.

وی با اشاره به بیانات رهبر انقلاب که خواص نقش مهمی دارند، افزود: وظیفه خواص سنگین است، شما اساتید بسیجی جزو خواص هستید.

رییس سازمان بسیج اساتید کشور ادامه داد: امروز مهمتر از مسیله انتخابات چیزی وجود ندارد، اگر استاد بسیجی هستید باید به طور ویژه به این مسیله دقت کنید؛ لذا پمپاژ یاس و ناامیدی کار دشمن است و خیلی جدی دارند تلاش می کنند. با ادبیات و روش های مختلف و ظرفیت های گوناگون که لازم است با همان جنگ ترکیبی و عملیات روانی با همان حربه به آن ها جواب دهیم و ایمان و امید را در دل جامعه نهادینه کنیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "با «جهاد تبیین» اهمیت حضور مردم پای صندوق را روشن کنید" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "با «جهاد تبیین» اهمیت حضور مردم پای صندوق را روشن کنید"، کلیک کنید.