بارش باران در جاده های 18 استان/ تداوم ترافیک در جاده های منتهی به شمال

بارش باران در جاده های 18 استان/ تداوم ترافیک در جاده های منتهی به شمال

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور را تشریح کرد.

سرهنگ احمد شیرانی در گفت وگو با هیاهو، در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور گفت: گزارش های دریافتی از مراکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا حاکی از آن است که در حال حاضر ترافیک در مسیر جنوب به شمال محور چالوس در محدوده مرزن آباد نیمه سنگین است. محور چالوس از صبح امروز در مسیر جنوب به شمال یکطرفه شده و این وضعیت تا ساعت 24 امشب ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه ترافیک در مسیر جنوب به شمال محور هراز در حدفاصل لاسم تا گزنک و محدوده های وانا و بایجان نیمه سنگین گزارش شده است، گفت: در مسیر جنوب به شمال این محور در محدوده بایجان نیز وضعیت مشابه گزارش شده است.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا با بیان اینکه ترافیک در مسیر جنوب به شمال محور فیروزکوه در محدوده گیلاوند نیز نیمه سنگین و پرحجم است، گفت: در محدوده ابتدای  آزادراه تهران – پردیس نیز شاهد ترافیک نیمه سنگین هستیم. همچنین وضعیتی مشابه در محور قدیم تهران – بومهن در محدوده های ابتدای محور و جاجرود گزارش شده است.

شیرانی از ترافیک نیمه سنگین در آزادراه تهران – کرج – قزوین در حدفاصل گرمدره تا پل حصارک و محدوده مهرگان خبر داد و گفت: در آزادراه قزوین – کرج – تهران نیز در محدوده های مهرشهر، پل فردیس و پل کلاک نیز ترافیک پرحجم و نیمه سنگین است.

به گفته وی ترافیک در آزادراه تهران – ساوه حدفاصل ابتدای آزادراه تا رضی آباد، آزادراه تهران – قم حدفاصل عوارضی اول تا شکرآباد و برخی از مقاطع در محور تهران – شهریار نیز نیمه سنگین است.  

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا درباره آخرین وضعیت جوی جاده های کشور نیز گفت: محور چالوس دارای مه گرفتگی گزارش شده است. در این شرایط لازم است که رانندگان با دقت کافی رانندگی کرده و چراغ های مه شکن خودرو را حتما روشن کنند.

وی ادامه داد: همچنین در برخی از محورهای استان های ایلام، کرمان، سیستان و بلوچستان، هرمزگان، فارس، لرستان، مرکزی، همدان، کهگیلویه و بویراحمد، خوزستان، یزد، اصفهان، کرمانشاه، بوشهر، کردستان، چهارمحال و بختیاری، خراسان رضوی و خراسان جنوبی بارش باران گزارش شده است. در چنین شرایطی رانندگان باید فاصله طولی مناسب را رعایت کرده و با سرعت مطمینه رانندگی کنند.

در همین زمینه بخوانید:

جاده چالوس یک طرفه شد

اعلام ممنوعیت های ترافیکی جاده ها در تعطیلات 3 روزه آتی/ چالوس در کدام روزها یکطرفه است؟

شیرانی  با اعلام شماره تلفن 88255555 و 120 از رانندگان و مسافران خواست که پیش از آغاز سفر حتما با این شماره ها تماس گرفته و ضمن اطلاع از وضعیت جوی، ترافیکی و انسداد محورها، مناسب ترین زمان و مسیر را برای سفر خود انتخاب کنند.

پایان خبر هیاهو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بارش باران در جاده های 18 استان/ تداوم ترافیک در جاده های منتهی به شمال" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بارش باران در جاده های 18 استان/ تداوم ترافیک در جاده های منتهی به شمال"، کلیک کنید.