اهداف تفاهم نامه دانشگاه آزاد شبستر و آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی

رضاپور مطرح کرد؛

اهداف تفاهم نامه دانشگاه آزاد شبستر و آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شبستر، اهداف تفاهم نامه این دانشگاه با اداره آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی را تشریح کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری هیاهو، در راستای دستیابی به اهداف سند چشم انداز و سیاست های کلی نظام مقدس جمهوری اسلامی و بهره مندی مستمر از خرد جمعی، تجربیات و توانمندی های طرفین، تفاهم نامه همکاری مشترک بین دانشگاه آزاد اسلامی واحد شبستر و آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی امضا شد.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شبستر در این نشست ابراز امیدواری کرد که همکاری و تعامل بین دانشگاه آزاد اسلامی و آموزش پرورش درراستای ارتقای سطح آموزش دانش آموزان همچون گذشته تداوم داشته باشد.

علی رضاپور با قدردانی از همکاری های آموزش و پرورش مناطق سه گانه شبستر، صوفیان و تسوج با این دانشگاه ضمن تاکید بر توسعه کمّی و کیفی مدارس و ارتقای کارکرد زنجیره ای آن با نظام آموزش تخصصی دانشگاه، اعلام کرد که این واحد دانشگاهی در راستای رسالت و ماموریت خود و با توجه به تجربه و تخصص در زمینه آموزش و پژوهش می تواند با ارایه مشاوره های مرتبط با هدایت شغلی و آموزشی به دانش آموزان معرفی شده از مدارس در مراکز تابعه و اختصاص بخشی از ظرفیت کارگاه های آموزشی مراکز تابعه برای اجرای آموزش های برون سپاری مهارت های شاخه کاردانش براساس قرارداد های آموزشی منعقد شده قبل از شروع سال های تحصیلی آتی و اجرای کارورزی دانش آموزان متناسب با ظرفیت خالی کارگاه های آموزشی مراکز تابعه و همکاری در اجرای دوره های آموزش مهارتی کوتاه مدت تخصصی به منظور ارتقای مهارت هنرآموزان معلمین کارشناسان و مدیران آموزش و پرورش مطابق با مقررات سازمان مطبوع می تواند درکنار مناطق سه گانه واداره کل آموزش وپرورش خواهد بود.

اهداف تفاهم نامه دانشگاه آزاد شبستر و آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی

وی متذکر شد: توسعه مشارکت دو دستگاه در تقویت نگرش مثبت و گرایش دانش آموزان، هنرجویان، هنرآموزان و مربیان به حوزه مهارت آموزی، کسب مهارت های دانشگاهی، برگزاری دوره های تخصصی کارآفرینی و مدیریت کسب و کار و تشویق دانش آموزان به عضویت یا فعالیت در المپیاد ها، باشگاه ها و نمایشگاه های مرتبط با کارآفرینی، خلّاقیت و کسب و کار با توجه به اسناد و دستورالعمل های بالادستی از اهداف تفاهم نامه دانشگاه آزاد شبستر و آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی است.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شبستر تبیین کرد: همکاری در زمینه بسترسازی شرکت دانش آموزان در مسابقات ملی مهارتی و آماده سازی آنان در این راستا با برگزاری دوره های آموزش مهارتی موردنیاز، همکاری در آموزش های برون سپاری شاخه کارودانش در رشته های مرتبط با دانشگاه آزاد اسلامی و استفاده بهینه از ظرفیت های فضای فیزیکی، تجهیزاتی، فنی، آموزشی و اطلاعاتی تجربه و تخصص نیروی انسانی طرفین برای نیل به اهداف مشترک آموزشی در شناسایی استعداد ها، هدایت صحیح شغلی و آموزشی دانش آموزان، توسعه نیروی انسانی ماهر و بهره گیری مشترک از نوآوران ویژه در حوزه های نوین علم فناوری اشتراک مساعی در آموزش مهارت های فناوری های جدید مانند هوش مصنوعی نانوفناوری، نانو فناوری به دانش تصویری از دیگر اهداف این تفاهم نامه است.

به گزارش هیاهو، این تفاهم نامه به امضای مسعود سعادتی مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی و رضاپور رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شبستر رسید که تحویل تفاهم نامه با حضور اکرمی معاون متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی انجام گرفت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اهداف تفاهم نامه دانشگاه آزاد شبستر و آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اهداف تفاهم نامه دانشگاه آزاد شبستر و آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی"، کلیک کنید.