امیلی بلانت در فیلم بعدی استیون اسپیلبرگ بازی می کند

امیلی بلانت در فیلم بعدی استیون اسپیلبرگ بازی می کند

به گزارش خبرگزاری هیاهو، فیلم بعدی اسپیلبرگ مانند تمام ساخته های وی کاملا محرمانه نگه داشته شده است، اما از آنجا که از این فیلم به عنوان یک رویداد یاد می شود باید به فیلمی با جلوه های ویژه و دامنه وسیع فکر کرد. این فیلم بر اساس داستانی از خود اسپیلبرگ و برمبنای فیلمنامه ای از دیوید کوپ که نویسنده فیلم های «پارک ژوراسیک»، «جنگ دنیاها» و «ایندیانا جونز و پادشاهی جمجمه بلورین» بوده، ساخته می شود.

هیاهو نوشت:بلانت در فیلم قبلی اش «اوپنهایمر» کریستوفر نولان در نقش همسر الکلی جی رابرت اوپنهایمر دیده شد و بازیگر فیلم «بلاگردان» کمدی اکشنی که با اقبال منتقدان روبه رو شد، هم بود. این بازیگر انگلیسی با بازی در تولیدات بزرگ بیگانه نیست و پیش از این در فیلم هایی مانند «لبه فردا» در کنار تام کروز و «درون جنگل» دوین جانسون بازی کرده بود. بلانت همچنین در «یک مکان ساکت» بازی کرد.

گفته شده وی قرار است در دنباله های «لبه فردا» و «جنگل کروز 2» هم بازی کند.

اسپیلبرگ 3 بار جایزه اسکار گرفته که برای «نجات سرباز رایان» و «فهرست شیندلر» با جایزه بهترین کارگردانی و کسب اسکار بهترین فیلم برای «فهرست شیندلر» بوده است. جدیدترین فیلم وی «فابلمن ها» بود که 7 نامزدی اسکار از جمله بهترین فیلم و کارگردانی را کسب کرد.

یونیورسال پیکچرز فیلم جدید اسپیلبرگ را روز جمعه 15 می 2026 اکران خواهد کرد.

22057

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "امیلی بلانت در فیلم بعدی استیون اسپیلبرگ بازی می کند" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "امیلی بلانت در فیلم بعدی استیون اسپیلبرگ بازی می کند"، کلیک کنید.