الحوثی: حمله به رفح با چراغ سبز آمریکاست/ فریبکاری واشنگتن

الحوثی: حمله به رفح با چراغ سبز آمریکاست/ فریبکاری واشنگتن

به گزارش هیاهو، عبدالملک الحوثی رهبر انصارالله یمن گفت: اشغال گذرگاه رفح از سوی اشغالگران فقط ملت فلسطین را هدف قرار نمی دهد بلکه اقدامی علیه ملت و ارتش مصر است.

وی افزود: حمله به گذرگاه رفح به مثابه به چلاش طلبیدن مصر و تهدیدی برای امنیت آن و ناقض توافقات فیمابین دو طرف است. حمله به گذرگاه رفح به شکل عرض اندام به مثابه اقدامی تحریک آمیز علیه کشورهای عربی و اسلامی و کوچک شمردن آنهاست.

به گزارش هیاهو به نقل از المسیره، رهبر انصارالله یمن بیان کرد: حمله دشمن صهیونیست به رفح آوارگان در آنجا را هدف قرار می دهد و تهدیدی برای آنها در این مرحله است. دشمن صهیونیست به دنبال کشتار بیشتر است.

الحوثی گفت: موضع آمریکا فریبکارانه و ریاکارانه است و به دنبال ارایه چهره پوشالی و دروغین در قبال اقدامات رژیم صهیونیستی در رفح است. آمریکا می گوید که موافق عملیات رفح است در صورتی که غیرنظامیان خارج شوند به کجا بروند در حالی که همه غزه زیر حمله قرار دارد؟

رهبر انصارالله یمن تاکید کرد: آمریکا به اسراییل برای حمله به گذرگاه رفح چراغ سبز نشان داد. آمریکا اسراییل را تشویق کرد که گذرگاه رفح را اشغال کند و شریک در همه جنایات این رژیم است. آنچه در حال خطرناک است کشتار ملت فلسطین است. هدف از حمله به رفح افزایش رنج ملت فلسطین و محاصره و گرسنگی بیشتر است.

وی افزود: آمریکا به دنبال فریب افکار عمومی از طریق فشار بر دشمن صهیونیست درباره توقف ارسال سلاح است. پایان جنگ غزه دست آمریکاست و به محض اینکه تصمیم به توقف آن بگیرد، این جنگ متوقف خواهد شد. اسراییل جنگ را متوقف خواهد و گام اضافی برنمی دارد. اگر آمریکا اقدامی جدی در برابر رژیم صهیونیستی به عمل می آورد به رفح حمله نمی کرد.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "الحوثی: حمله به رفح با چراغ سبز آمریکاست/ فریبکاری واشنگتن" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "الحوثی: حمله به رفح با چراغ سبز آمریکاست/ فریبکاری واشنگتن"، کلیک کنید.