افشاگری بازیکنی که بیشتر در رسانه ها بود تا زمین؛ گفتند علیه مدیر استقلال مصاحبه کن!

افشاگری بازیکنی که بیشتر در رسانه ها بود تا زمین؛ گفتند علیه مدیر استقلال مصاحبه کن!

آفتاب نیوز :

بعد از افشای چند فایل صوتی در برخی رسانه ها که از شواهدی مبنی بر ارتباط عرفان باقری بازیکن سابق آکادمی استقلال با فرشید سمیعی سرپرست فعلی و عضو سابق هیات مدیره این باشگاه پرده برداشته و به نوعی سمیعی را مسبب جدایی باقری می دانست؛ این بازیکن در خصوص انتشار این صوت ها و اخبار پیرامونی آن اظهار داشت: «بنده در زمانی که در باشگاه سایپا بودم آقای حاجیلو رییس وقت آکادمی استقلال از من درخواست کرد تا به این باشگاه برگردم. در ادامه ایشان با حسابداری باشگاه در زمان سرپرستی حجت کریمی، هماهنگی های لازم را به عمل آورد تا مبلغ رضایتنامه بنده به باشگاه سایپا پرداخت شود، ولی احمدی مسیول مالی باشگاه به من گفت که سرپرست باشگاه یعنی آقای کریمی درخواست کرده تا علیه آقای سمیعی صحبت کنم.»

وی ادامه داد: «آن ها از من خواستند تا بگویم سمیعی باعث شده است که از باشگاه استقلال بروم یا دنبال این است که مدیر برنامه ام شود، اما من گفتم، قاطی این مسایل نمی شوم که این پاسخ من باعث شد تا در آن زمان مبلغ رضایتنامه ام برای بازگشت به استقلال به باشگاه سایپا پرداخت نشود. اما در ادامه با آمدن سمیعی به باشگاه استقلال به عنوان عضو هیات مدیره، آقای حاجیلو از ایشان خواهش کرد و سمیعی هم با مدیریت صحبت کرد تا کار های رضایتنامه من انجام شود.»

باقری تاکید کرد: «در زمان مدیریت آقای آجرلو آقای سمیعی قصدش کمک به من بوده، چون من با نظر آقای برهانی به تیم بزرگسالان استقلال پیوستم. سمیعی همان زمان هم قصدش کمک به من بود و ایشان حتی برای رسیدنم به تیم بزرگسالان استقلال هیچ وقت هیچ خواسته غیرعرفی از من نداشت.»

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "افشاگری بازیکنی که بیشتر در رسانه ها بود تا زمین؛ گفتند علیه مدیر استقلال مصاحبه کن!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "افشاگری بازیکنی که بیشتر در رسانه ها بود تا زمین؛ گفتند علیه مدیر استقلال مصاحبه کن!"، کلیک کنید.