اظهار نظر کاپیتان نراتزوری درباره مهدی طارمی

اظهار نظر کاپیتان نراتزوری درباره مهدی طارمی

کاپیتان آرژانتینی اینتر مهدی طارمی را مهاجمی بزرگ با توانایی های فنی بسیار بالا دانست.

به گزارش هیاهو، مهدی طارمی پس از درخشش در پورتو این تیم را به مقصد ایتالیا ترک خواهد کرد. او روزهای بسیار خوبی را در پورتو گذراند و در پایان قراردادش تصمیم گرفت این تیم را ترک کند تا پیراهن اینتر، قهرمان سری A، را بپوشد.

لایوتارو مارتینس، کاپیتان آرژانتینی اینتر، به ستایش از مهدی طارمی پرداخت و تاکید کرد این مهاجم ایرانی کمک زیادی به نرآتزروی خواهد کرد. به نوشته اسپورت، مارتینس درباره طارمی گفت: طارمی کمک زیادی به اینتر خواهد کرد. من قبلا برابر طارمی بازی کرده و از او بازی های زیادی را دیده ام. او مهاجمی بزرگ و بسیار فنی است که سبک خاص خودش را دارد.

مارتینس درباره شرایط خودش هم عنوان کرد که قراردادش را با اینتر تمدید خواهد کرد و در تیم باقی خواهد ماند. او گفت: در  آستانه توافق نهایی با اینتر برای تمدید قرارداد هستم. به توافق رسیده ایم و تنها جزییاتی باقی مانده است. دوست داشتم تا پایان هفته قراردادم تمدید شود اما این موضوع شاید کمی به تاخیر بیفتد. مشکلی وجود ندارد. اینتر خانه من است و در این تیم می مانم.

این مهاجم آرژانتینی درباره هدف بزرگ اینتر برای فصل بعد گفت: هدف بعدی ما قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپاست که برای رسیدن به آن نهایت تلاش مان را به کار می گیریم.

اینتر فصل پیش به فینال لیگ قهرمانان اروپا راه پیدا کرد که برابر منچسترسیتی در بازی پایانی با یک گل شکست خورد و از بالابردن جام بازماند. این تیم در فصل جاری سری A با اقتدار جام قهرمانی را بالای سر برد.

پایان خبر هیاهو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اظهار نظر کاپیتان نراتزوری درباره مهدی طارمی" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اظهار نظر کاپیتان نراتزوری درباره مهدی طارمی"، کلیک کنید.