اطلاعیه مهم درباره جزییات تغییر ساعت کاری کارمندان

سازمان اداری و استخدامی کشور توضیحاتی درباره تغییر ساعت ادارات از فردا به 6 صبح تا 13 ارایه و تاکید کرد: «دستگاه ها مابقی ساعات کار موظفی کارکنان خود را از طریق دورکاری (با تمهیدات لازم) جبران کنند.»

اطلاعیه مهم درباره جزییات تغییر ساعت کاری کارمندان

آفتاب نیوز :

سازمان اداری و استخدامی کشور درباره تغییر ساعت ادارات اعلام کرد: مطابق بخشنامه سال گذشته این سازمان به شماره 30220 به تاریخ 5/4/1402 به دستگاه های اجرایی موضوع ماده 5 قانون مدیریت خدمات کشوری، بانک ها، شهرداری ها و سایر نهاد های عمومی، ابلاغ شده بود که ساعت کار خدمت حضوری تمامی کارکنان و سایر افراد شاغل (اعم از رسمی، پیمانی، قراردادی، شرکتی و…) از ساعت 6 صبح قرار داده و ساعت پایان را حداکثر تا ساعت 13:00 قرار دهند و مابقی ساعات کار موظفی را از طریق دورکاری (با تمهیدات لازم) جبران کنند.

این بخشنامه سال گذشته در راستای حفظ پایداری شبکه سراسری برق و کاهش ناترازی تولید و مصرف برق، با هدف آسایش شهروندان و عدم وقفه در خدمت رسانی، در اجرای بند 4 اصلاحی تصویب نامه شماره 243187 /ت61011هـ مورخ 28 /12 /1401 هییت وزیران صادر شده بود و امسال نیز روال خدمت حضوری کارکنان یاد شده بر همین منوال است.

این بخشنامه تاکید دارد که تمامی دستگاه های سرمایشی از ساعت 12 ظهر خاموش شود و بر همین اساس دستگاه های مشمول، تا 15 شهریورماه مکلف هستند ضمن برنامه ریزی مناسب برای تداوم خدمت رسانی و حفظ رضایت مندی ارباب رجوع، پایان ساعت کار خدمت حضوری تمامی کارکنان خود را حداکثر تا ساعت 13:00 قرار دهند و مابقی ساعات کار موظفی را از طریق دورکاری (با تمهیدات لازم) جبران کنند.

در این بخشنامه ساعت آغاز به کار مادران شاغل دارای فرزند زیر 6 سال، افراد دارای معلولیت و افراد ساکن در حومه شهر های محل خدمت، با انجام تمهیدات لازم به منظور حفظ تداوم خدمت رسانی دستگاه، به مدت یک ساعت شناور تعیین شده است. روسای دستگاه های مشمول این بخشنامه می توانند به تشخیص خود، سایر مصادیق نظیر را در همین چهارچوب تدبیر کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اطلاعیه مهم درباره جزییات تغییر ساعت کاری کارمندان" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اطلاعیه مهم درباره جزییات تغییر ساعت کاری کارمندان"، کلیک کنید.