اطلاعیه جدید ستاد انتخابات صداوسیما درباره ماجرای نظرسنجی ها

اطلاعیه جدید ستاد انتخابات صداوسیما درباره ماجرای نظرسنجی ها

ستاد انتخابات صداوسیما تاکید کرد؛ نظرسنجی هایی که در فضای مجازی به رسانه ملی نسبت داده می شوند، صحت ندارند.

به گزاش هیاهو به نقل از ستاد انتخابات صدا و سیما، ️اطلاعیه جدید ستاد انتخابات صداوسیما به شرح زیر است:

“نظرسنجی های مرکز تحقیقات سازمان همواره و از جمله در دوره های مختلف انتخابات از دقیق ترین نظرسنجی ها در میان مراکز تحقیقاتی در داخل و خارج کشور بوده است. به همین علت در موارد متعدد در گذشته و نیز در چند روز اخیر از نام مرکز تحقیقات صداوسیما برای اعتباربخشی به برخی اطلاعات، سوءاستفاده شده است.  

بنابراین لازم است یک بار دیگر به استحضار مردم شریف ایران و نیز فعالان سیاسی و رسانه ها رسانده شود که سازمان صداوسیما تنها نظرسنجی هایی را می تواند تایید کند که رسما از طرف مرکز تحقیقات صداوسیما منتشر می شود.

ستاد انتخابات صداوسیما نظرسنجی هایی را که در فضای مجازی و کانال ها و سایت ها به رسانه ملی نسبت داده می شود، تکذیب می کند و فقط و فقط نظرسنجی هایی را از جانب سازمان صداوسیما معتبر می داند که بصورت رسمی توسط مرکز تحقیقات این سازمان منتشر می شود؛ در غیر این صورت، مرکز تحقیقات صداوسیما اعتبار نتایج این نظرسنجی های ادعایی را تایید نمی کند. “

پایان خبر هیاهو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اطلاعیه جدید ستاد انتخابات صداوسیما درباره ماجرای نظرسنجی ها" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اطلاعیه جدید ستاد انتخابات صداوسیما درباره ماجرای نظرسنجی ها"، کلیک کنید.